Niewątpliwie na wzrost jej popularności miał udział w show Polsatu Taniec z gwiazdami, gdzie uporem i ciężką pracą zaszła bardzo daleko - poradziła sobie ze słabościami, krytyką i odpadła tuż przed finałem.
Bieniuk swoją przygodę z show zakończyła w dniu 19. urodzin. Zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że będzie dobrze wspominać udział w programie.
Obecnie nastolatka rozmyśla nad dalszymi krokami. Planuje przenieść się na studia do Warszawy, gdzie zapewne będzie podejmowała kolejne wyzwania.
Póki co jednak stara się nie dać o sobie zapomnieć. Bierze udział w sesjach, realizuje kolejne projekty. Nie zabrakło jej także na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Tam brylowała wśród innych gwiazd. Jak wyglądała?
Oliwia Bieniuk na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Stylizacja
Oliwia Bieniuk w Sopocie zaszalała ze stylizacją. Podczas gdy inne gwiazdy postawiły raczej na lekkie outfity, ona pojawiła się w skórzanym płaszczu i kozakach na płaskim obcasie. Rozpuściła włosy i zrobiła naturalny, bardzo trendy makijaż z akcentem na nastroszone brwi. Wyglądała bardzo świeżo, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Zajrzyjcie do naszej galerii.