Oliwia Bieniuk sfotografowana w objęciach przystojniaka z „TzG”. Romantyczny spacer mówi wszystko o ich relacji

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest zakochana? Paparazzi przyłapali córkę Jarka Bieniuka i Ani Przybylskiej w czasie spaceru z nowym chłopakiem? Zrobili im sporo zdjęć.

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat żyje w show-biznesie. Wszystko za sprawą jej rodziców. Jest ona córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka wychowała się w blasku fleszy i mając zaledwie kilka lat, towarzyszyła swojej mamie podczas sesji zdjęciowych. Gdy dorosła sama zapragnęła związać swoją przyszłość z bywaniem na czerwonym dywanie. Na swoim koncie ma już występy przed kamerami, wywiady, sesje zdjęciowe, pierwsze kontrakty reklamowe i w końcu udział w Tańcu z Gwiazdami.

Dzięki pojawieniu się w talent show dla gwiazd zyskała jeszcze większą liczbę fanów, którzy skrupulatnie śledzą jej poczynania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Największe zainteresowanie wzbudzają oczywiście jej związki. Jakiś czas temu rozstała się z modelem Michałem Krasnodomskim, a teraz paparazzi przyłapali ją na randce z nowym ukochanym. Z kim się spotyka Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk przyłapana na spacerze. Zdjęcia paparazzi

Oliwia jeszcze całkiem niedawno w rozmowie z reporterką Jastrząb Post twierdziła, że nie ma chłopaka i nie śpieszy jej się z kolejnym związkiem. Czeka bowiem na kogoś odpowiedniego.

Nic na siłę. Nie mam takiego nastawienia, że będę teraz prężnie szukać faceta, tylko uważam, że samo przyjdzie.

Wygląda na to, że śliczna Oliwia długo nie musiała szukać adoratora. Paparazzi przyłapali niespełna 20-latkę podczas spaceru. Razem ze swoim towarzyszem wybrała się na lody, a później wsiedli do czarnego kabrioletu i pojechali w bardziej ustronne miejsce. Tam spacerowali i nie szczędzili sobie czułych gestów.

Chłopak brał Bieniuk na ręce i obdarowali się kilkoma pocałunkami. Wszystko na zdjęciach uwiecznili paparazzi. Relację z ich spaceru znajdziecie w naszej galerii. Czy to jej nowy partner? Tego jeszcze nie potwierdziła.

Magic Mars o relacji z Oliwią Bieniuk:

Z kim spotyka się Oliwia Bieniuk?

Oliwia była widziana z przystojnym fotografem, który pracował przy Tańcu z Gwiazdami. Wcześniej był łączony między innymi z Klaudią Halejcio. Prężnie prowadzi on swój profil na Instagramie, gdzie chwali się nie tylko zrobionymi przez siebie zdjęciami, ale także kadrami z życia prywatnego. Jak na razie nie dodał żadnego zdjęcia z Oliwią.


Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×