ExclusiveOliwia Bieniuk na gorąco komentuje porażkę w "Tzg". Jest przerażona tym, co działo się za kulisami... Nikt nie miał pojęcia, że może ją spotkać coś takiego!

Oliwia Bieniuk na gorąco komentuje porażkę w "Tzg". Jest przerażona tym, co działo się za kulisami... Nikt nie miał pojęcia, że może ją spotkać coś takiego!

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk
19.10.2021 07:40, aktualizacja: 19.10.2021 16:05

Oliwia Bieniuk w tym roku zdała maturę. Od tego momentu stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Nie tylko zaczęła się pojawiać na branżowych imprezach, ale także wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Przez wiele tygodni pod okiem Michała Bartkiewicza szlifowała swoje umiejętności.

Bieniuk doszła do półfinału, w którym zatańczyła trzy tańce. Pierwszym była samba, w której jej i tanecznemu partnerowi towarzyszyła Edyta Zając. Potem nadszedł czas na swinga, następnie na cha-chę. Chociaż nastolatka dawała z siebie wszystko, nie przeszła do kolejnego etapu programu.

Warto dodać, że chociaż 19-latka w poniedziałek świętowała urodziny, jury jej nie oszczędziło. Komentarz, jaki usłyszała od Andrzeja Grabowskiego, mógł ją zaboleć. Podobnie jak słowa Iwony Pavlović, która w rozmowie z naszą reporterką nie ukrywała, że finał, w którym nie pojawi się Bieniuk, jest spełnieniem jej marzeń. Nie da się oprzeć wrażeniu, że jurorka nie wspierała nastolatki, gdy ta rywalizowała w show.

Oliwia Bieniuk komentuje odpadnięcie z Tańca z gwiazdami

Gdy odpadnięcie Bieniuk stało się faktem, Oliwia na jego temat wyników wypowiedziała się w rozmowie z Jastrząb Post. Podkreśliła, że z ulgą przyjęła informację, że nie będzie rywalizować w finale. Wie bowiem, że jeśli zostałaby w programie, za kulisami mogłaby się zmierzyć z niesamowitym hejtem:

Hejt byłby ogromny, więc poniekąd odchodzę z ulgą, bo wiem, z czym musiałabym się zmierzyć po finale. Ale jednak szkoda, bo finał to super sprawa, tym bardziej że mieliśmy świetny pomysł na freestyle i fajnie byłoby go wykonać. Ale myśmy się spodziewali z Michałem takiego werdyktu, więc byłam na to przygotowana.

Oliwia Bieniuk pożegnała się z show w dniu swoich 19-stych urodzin. Przygodę z programem będzie jednak dobrze wspominać:

Taniec z gwiazdami będę wspominała dobrze, więc to nie będzie dzień, który będę wspominała jako najgorszy w moim życiu. Raczej pozytywnie.

Michał Bartkiewicz ocenił, jaką uczennicą jest nastolatka. Nie ukrywał, że jest dumny z wyniku, jaki udało jej się osiągnąć:

Oliwia jest uczennicą ambitną, sumienną. Nie przejmującą się. Na początku się przejmowała tymi negatywnymi ocenami od jurorów i zmagała się z hejtem, na który się uodporniła. I za to moja największa duma, że sobie poradziła w tym programie.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

  • Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz – półfinał Tańca z gwiazdami
  • Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz, Edyta Zając – półfinał Tańca z gwiazdami
  • Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz – półfinał Tańca z gwiazdami
  • Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5
  • Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5
  • Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5
  • Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5
[1/7] Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz – półfinał Tańca z gwiazdami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także