NewsyOlga Frycz pokazała w sieci koszmarną metamorfozę swoich włosów. Sama nałożyła farbę. Efekt? "Wszystko poszło w złym kierunku"

Olga Frycz pokazała w sieci koszmarną metamorfozę swoich włosów. Sama nałożyła farbę. Efekt? "Wszystko poszło w złym kierunku"

Olga Frycz
Olga Frycz
Krystyna Miśkiewicz

06.07.2022 12:20, aktual.: 06.07.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Olga Frycz to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Od najmłodszych lat występuje przed kamerami, a sporą rozpoznawalność zapewniała jej rola w serialu Dom na Rozlewiskiem. Później dołączyła także do obsady M jak Miłość. Po pewnym czasie zrezygnowała jednak z kontynuacji swojego wątku w telenoweli. Teraz rzadziej pojawia się przed kamerami, a wszystko ze względu na życie prywatne. Gwiazda samotnie wychowuje dwie córeczki.

Pierwsza z nich jest owocem relacji, jaka łączyła ją  z Grzegorzem Sobieszkiem. Zakochani byli już zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Niedawno Helenka doczekała się młodszej siostry. Aktorka poinformowała na Instagramie o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka, jednak o ojcu, czy nowym partnerze niewiele było wiadomo. Przyznała, że zdecydowała się na samotne macierzyństwo. Ojcem jej drugiej córki okazał się Łukasz Nowak, z którym nie zamierzała stworzyć związku. Wiadomo, że każdy z mężczyzn pomaga jej w wychowaniu dziewczynek i mocno angażuje się w rolę ojca.

Olga Frycz pokazała efekty samodzielnego farbowania włosów

Olga Frycz od zawsze stawiała na naturalny wygląd. Filigranowa gwiazda nigdy nie eksperymentowała z wizerunkiem i próżno szukać jej zdjęć w przesadzonym makijażu. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak nieco rozjaśnić włosy i została blondynką. W tym celu nie udała się do fryzjera, a jak wynika z opisu pod zdjęciem, które zamieściła w sieci, sama próbowała swoich sił w tej roli. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem, a efekt, który uzyskała, pozostawia wiele do życzenia.

No ale na opakowaniu był inny odcień przecież. Był przecież taki srebrny bardziej. Taki nie za żółty. Coś poszło nie tak - napisała.

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy zaprzyjaźnionych z Olgą gwiazd, które nie ukrywały swojego rozbawienia całą sytuacją.

  • Fajne. Takie nie za białe. @da_midays jutro jak odpali internet to się jagodzianką zadławi. Chociaż … ona to lubi wyzwania - Maja Bohosiewicz.
  • Hahaha WSPANIALE! przypomniało mi sie liceum - Anna Starmach.
  • Widzę minę @da_midays - Lara Gessler.

Trzeba przyznać, że to nie była zbytnio udana metamorfoza, a teraz bez wizyty u fryzjera już się chyba nie obędzie.

Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Olga Frycz sama farbowała włosy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także