NewsyCórka Kasi Kowalskiej oszpeciła się dla mody? Metamorfoza Oli wywołała skrajne emocje. Są zachwyty i słowa krytyki

Córka Kasi Kowalskiej oszpeciła się dla mody? Metamorfoza Oli wywołała skrajne emocje. Są zachwyty i słowa krytyki

Ola Kowalska
Ola Kowalska
Zuza Maciejewska
13.07.2021 15:00, aktualizacja: 13.07.2021 16:04

Kasia Kowalska i jej córka, Ola, mają za sobą trudne chwile. W zeszłym roku, gdy epidemia koronawirusa w Polsce wzrastała na sile, córka piosenkarki trafiła do szpitala. Piosenkarka opowiedziała o całej sytuacji w social mediach i wywiadach, prosząc, by fani zadbali o siebie w tym okresie:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres – mówiła Kowalska w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

Chociaż Kasia początkowo nie zdradzała, z czym zmaga się Ola, w mediach krążyły spekulacje, że walczy ona z COVID-19. Dopiero w lipcu zdementowano te informacje i ujawniono, że Aleksandra walczyła z adenowirusem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a Aleksandra wróciła do zdrowia.

Ola, córka Kasi Kowalskiej, wybieliła sobie brwi

Córka Kasi Kowalskiej prężnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się z internautami wybranymi momentami swojej codzienności. Kilka miesięcy temu podzieliła się metamorfozą. Zapuściła i zmieniła kolor włosów. Mimo iż przez pewien czas nosiła ciemny odcień, kilka tygodni temu postawiła na blond. Udostępniła fotografię, na której wygląda zupełnie jak jej znana mama.

Kolor włosów to dopiero początek zmian, jakie zafundowała sobie Aleksandra. Postanowiła wybielić sobie brwi, którymi od jakiegoś czasu chwali się w social mediach. Tak jak we wtorek, gdy opublikowała kolejne dwa zdjęcia z podróży.

Od niedawna córka Kasi Kowalskiej przebywa w Grecji, skąd nie szczędzi internautom przepięknych fotografii. Na najnowszych na selfie. Ma na sobie jedynie białe bikini, które podkreśla jej szczupłą sylwetkę, a także świetnie współgra z opalonym ciałem. To jednak nie figura, a brwi Oli przyciągają uwagę — są niemal tak jasne, jak jej włosy.

Chociaż na zdjęciach córka Kasi Kowalskiej w pierwszej chwili jest nie do poznania, internauci są podzieleni jeśli chodzi o jej nowy wizerunek. Gdy jedni się nim zachwycają, inni piszą, że woleli ją w poprzednim wydaniu.

Ola Kowalska rozjaśniła brwi
Ola Kowalska rozjaśniła brwi
Ola Kowalska rozjaśniła brwi
Ola Kowalska rozjaśniła brwi
Ola Kowalska pokazała nowe zdjęcie
Ola Kowalska pokazała nowe zdjęcie
Ola Kowalska z chłopakiem
Ola Kowalska z chłopakiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także