ExclusiveBasia Kurdej-Szatan z mężem nie poruszają w domu jednego z najważniejszych tematów. "To nie jest zasada, ale…"

Basia Kurdej-Szatan z mężem nie poruszają w domu jednego z najważniejszych tematów. "To nie jest zasada, ale…"

Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
18.02.2022 05:00

Barbara Kurdej-Szatan w 2009 roku ukończyła studia na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jeszcze w czasach studiów zaczęła pojawiać się na deskach Teatru Nowego w Poznaniu. W 2012 roku próbowała swoich sił także jako wokalistka zespołu Soul City. Wraz z grupą, wzięła udział w drugiej edycji programu X Factor.

Aktorka regularnie pojawia się także w filmach oraz serialach. W 2014 roku zagrała główną rolę w komedii Dzień dobry, kocham cię!, do której w duecie z Liberem nagrała również utwór przewodni. Wkrótce dołączyła do obsady serialu M jak miłość, z którego została wyrzucona w ubiegłym roku. Wpływ na to miał wpis, w którym dała ponieść się emocjom i używając wulgaryzmów, obraziła polską Straż Graniczną.

Gwiazda kojarzona jest również z popularną siecią komórkową, której przez osiem lat była twarzą. W spotach wcielała się w rolę konsultantki. W 2021 roku firma wycofała się z dalszej współpracy.

36-latka sprawdziła się także w roli prowadzącej. Była gospodynią takich programów jak: The Voice of Poland, The Voice Kids czy Dance Dance Dance. Występowała w Tańcu z gwiazdami, gdzie dotarła do finału oraz brała udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła 2. miejsce.

Kurdej-Szatan powoli odbudowuje swój wizerunek. W trudnych chwilach wspierał ją jej mąż Rafał, z którym ma dwoje dzieci - córkę Hannę i syna Henryka. Zdaje się, że kryzys został już zażegnany. Niedawno stacja TTV postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń i zaangażowała Basię do roli prowadzącej program Projekt Cupid.

Basia Kurdej-Szatan o współpracy z mężem

Basia Kurdej-Szatan chętnie bierze udział w przeróżnych akcjach społecznych. Tym razem pojawiła się na evencie Moda na recykling, który miał przede wszystkim zwrócić uwagę na problem nadmiaru odpadów i pokazać, że wiele rzeczy można przetworzyć i dać im nowe życie. Podczas wydarzenia zaśpiewała na scenie ze swoim mężem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak jej się współpracowało z Rafałem oraz, dlaczego zdecydowała się zaangażować w akcję:

To nie jest nasza pierwsza przygoda z modą na recykling. My zawsze mocno wspieramy dziewczyny. […] Ja bardzo lubię z Rafałem pracować. My się w pracy poznaliśmy, on mnie zaczarował swoim głosem. Jestem zawsze bardzo, bardzo szczęśliwa, jak możemy razem pośpiewać. Lubię z nim śpiewać, tak mnie to uzdrawia psychicznie.

Małżeństwo przyznało, że w ich domu mało rozmawia się o pracy:

To nie jest zasada, ale rzeczywiście mało rozmawiamy o pracy. Jak przychodzimy do domu, to jest tyle do zrobienia, do ogarnięcia i mamy tyle różnych planów, co chcemy robić, żeby też od tej pracy się odciąć w domu i tak samo wychodzi.

Całość rozmowy w materiale wideo.

  • Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022
  • Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022
  • Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022
  • Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na premierze "Świat pełen Niespodzianek"
  • Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Wigilia Bożego Narodzenia 2021
  • Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan
  • Barbara Kurdej-Szatan - spotkanie z twórcami programu Project Cupid
[1/7] Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także