Walentynkowa Moda na recykling: Barabra Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Marta Wiśniewska, Patrycja Wieja, Madzia Wójcik…

Walentynkowa Moda na recykling

Walentynkowa Moda na recykling

Gwiazdy tłumnie postanowiły wesprzeć Walentynkową Modę na recykling. Na wydarzeniu pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Marta Wiśniewska... Kto jeszcze?

Walentynki to wyjątkowo radosne święto, które zdecydowanie uwielbiają gwiazdy. Już od samego rana rodzimy show-biznes informuje o tym jak spędza ten szczególny dzień. Instagram zalała fala romantycznych zdjęć, miłosnych wyznań i postów, w których znani i lubiani zapewniają o swoich uczuciach. W jednym z naszych wpisów zebraliśmy dla was całą masę kadrów opublikowanych tego dnia w sieci. Jedni postanowili udać się na romantyczne wyjazdy w cieplejsze rejony, inni natomiast spędzają czas w domowym zaciszu i od samego rana obdarowują się dowodami miłości.

Część gwiazd zdecydowała, że w tym dniu  może zrobić coś bardzo pożytecznego i zwrócić uwagę swoich fanów na problem recyklingu. W ten projekt zaangażowało się sporo znanych nazwisk. Kto wsparł Walentynkową Modę na recykling?

Gwiazdy wspierają Walentynkową Modę na recykling

14 lutego to dla polskich gwiazd nie tylko czas romantycznych wyznań i wieczorów we dwoje. Spora grupa postanowiła wziąć udział w akcji, która wspiera recykling. Spotkali się oni w salonie artystycznym Kalinowe serce na warszawskim Żoliborzu. Moda na recykling jest projektem edukacyjno-ekologicznym, który ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problem nadmiaru odpadów i pokazać, że wiele rzeczy można przetworzyć i dać im nowe życie.

Gwiazdy, które zgodziły się wziąć udział w wydarzeniu, razem z projektantką mody Anną Kubisz stworzą stroje wykonane całkowicie w duchu recyklingu. Kolekcja ta zostanie zaprezentowana podczas odbywającego się we wrześniu pokazu mody, który zorganizuje Europejska Platforma Recyklingu.

W czasie spotkania krótki muzyczny recital zaprezentowali także Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan. Wokalista podczas wydarzenia wspomagał się kulami, ponieważ kilka dni temu przeszedł operację kolana.

W słoneczny poniedziałek na Żoliborzu pojawili się: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Marta Wiśniewska, Madzia Wójcik, Anna Kubisz, Irena Kamińska Radomska, Patrycja Wieja, Marta Tomczak, Anna Piszczałka i reporterka Jastrząb Post – Karolina Motylewska. Zdjęcia z wydarzenia zobaczycie w naszej galerii.


Irena Kamińska-Radomska - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Irena Kamińska-Radomska - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Madzia Wójcik - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Madzia Wójcik - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×