NewsyGwiazdor "Stranger Things" dokonał coming outu. Opowiedział o nietypowej reakcji rodziny na to, że jest gejem

Gwiazdor "Stranger Things" dokonał coming outu. Opowiedział o nietypowej reakcji rodziny na to, że jest gejem

Stranger Things Noah Schnapp
Stranger Things Noah Schnapp
Krystyna Miśkiewicz
06.01.2023 10:20, aktualizacja: 06.01.2023 10:40

Stranger Things to serial, który stał się międzynarodowym hitem Netflixa. Jest to historia osadzona w latach 80. Opowiada o grupie nastolatków, którzy nieustannie walczą ze złymi siłami nadprzyrodzonymi. Widzowie doczekali się już czterech sezonów tej kultowej produkcji. Fani z zapartym tchem śledzą losy bohaterów tego formatu, czyli: Joyce (Winona Ryder), Willa (Noah Schnapp), Jonathana (Charlie Heaton) i Jedenastki (Millie Bobby Brown).

Dla całego grona młodej obsady serial ten stał się furtka do dalszej kariery. Zdobyli oni popularność, jaka im się nie śniła, a na brak kolejnych propozycji z branży zdecydowanie nie mogą narzekać. Najwięcej na roli w Strangher Things zyskała Millie Bobby Brown, która stała się wręcz twarzą serialu. Nie mniejszym zainteresowaniem jako aktor cieszy się 18-letni Noah Schnapp. W ostatniej części produkcji Netflixa jego bohater zaczął przejawiać zainteresowanie tą samą płcią, a Noah potwierdził domysły fanów o orientacji Mike'a.

W tym sezonie jest dość oczywiste, że Will czuje coś do Mike’a. Sugerowane to było już w poprzednich sezonach, nawet w pierwszym, a wątek ten powoli się rozwijał. W czwartym sezonie gram już po prostu postać, która kocha swojego najlepszego przyjaciela i nie wie, czy zostanie zaakceptowana. Czuje się jak pomyłka, która nie pasuje do reszty. Will zawsze się tak czuł - mówił w jednym z wywiadów.

Noah Schnapp ze Stranger Things dokonał coming outu

Okazuje się, że Noah ma sporo wspólnego z postacią, w którą się wciela. Nastoletni aktor zdecydował się pomimo wielu obaw dokonać coming outu. Opublikował na TikToku nagranie, w którym ujawnił swoją homoseksualną orientację i przynależność do środowiska LGBT. Okazuje się, że najbliższa rodzina przyjęła to ze spokojem, ponieważ domyślali się tego już od dawna.

Kiedy po 18 latach życia w strachu w końcu powiedziałem mojej rodzinie i przyjaciołom, że jestem gejem, a oni stwierdzili, że wiedzą - wyznał na TikToku.

Pod nagraniem Noah znalazło się mnóstwo gratulacji od fanów, którzy podziwiają go za odwagę.

Jesteście fanami serialu Stranger Things?

  • Stranger Things
  • Stranger Things
  • Stranger Things
  • Stranger Things
  • Noah Schnapp jest gejem
  • Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Stranger Things - Emmy 2017
  • Stranger Things
[1/7] Stranger Things
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także