NewsyNie żyje najstarsza polska influencerka. Anna Kusiak miała 97 lat

Nie żyje najstarsza polska influencerka. Anna Kusiak miała 97 lat

Nie żyje Anna Kusiak, 97-letnia influencerka (Instagram)
Nie żyje Anna Kusiak, 97-letnia influencerka (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
13.04.2024 19:42

Anna Kusiak, autorka znanego profilu "Życie zaczyna się 90-tce", nie żyje. O śmierci 97-letniej influencerki poinformowała jej córka na mediach społecznościowych. Miała ogromne grono oddanych fanów, była również mocno zaangażowana w sprawy społeczno-polityczne.

Była powszechnie znana jako najstarsza polska influencerka. Ludzie cenili ją nie tylko za pozytywne podejście do życia, ale także za duże zaangażowanie w sprawy na polskiej scenie społeczno-politycznej. Anna Kusiak, autorka popularnego "Życie zaczyna się 90-tce", zmarła w szpitalu. Miała 97 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Córka Anny Kusiak o śmierci mamy

O śmierci influencerki poinformowała na mediach społecznościowych jej córka. Anna Kusiak zmarła w szpitalu, spokojnie żegnając się ze światem. Jak wyjaśniła, jej odejście pokrywało się z urodzinami jej zmarłego męża, Edwarda.

Tuż przed północą Ania odeszła. Spokojnie, w czasie snu, uśmiechając się. Miała bardzo ważny powód, by już dzisiaj być ze swoim Edwardem, czyli jego 96. urodziny - czytamy.

Podkreśliła również, że zamierza kontynuować dzieło swojej mamy. Autorka popularnego instagramowego profilu była bardzo zżyta ze społecznością swoich fanów. Specjalnie dla fanów dedykowane były zatem poniższe słowa:

Wielokrotnie Ania powtarzała, że ten profil na Instagramie to jej internetowy dom. Uwielbiała go, doskonale w nim się czuła. Tak bardzo go kochała, a jeszcze bardziej was, jej gości, a może domowników. Dlatego profil nadal będzie istniał. Zapraszam was na jutro na wspólną niedzielną kawkę.

Pod postem pojawiło się mnóstwo wyrazów współczucia kierowanych ze strony tysięcy fanów z całej Polski.

Anna Kusiak była osobą mocno zaangażowaną

Tajemnicą nie jest, że 97-letnia influencerka używała swojej platformy do wyrażania swoich opinii na temat aktualnych wydarzeń. Szczególnie mocno promowała zaangażowanie w sprawy społeczno-polityczne, m.in. wyrażała swoje poparcie dla społeczności LGBT i Strajku Kobiet.

Najstarsza polska seniorka zwróciła się do premiera Morawieckiego
Najstarsza polska seniorka zwróciła się do premiera Morawieckiego© Instagram.com | zycie_zaczyna_sie_po_90
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także