Szukaj

Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację: „Za kilka miesięcy byłoby bardzo źle”. Filip przekazał dramatyczne szczegóły

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer przeszedł poważna operację, o której na Facebooku poinformował jego syn, Filip. Gdyby nie ona, za parę miesięcy mogłoby być naprawdę źle.

Zygmunt Chajzer od dawna jest związany z dziennikarstwem. Przez wiele lat współpracował z Programem I Polskiego Radia. Realizował audycje takie jak m.in. Lato z radiem oraz Cztery pory roku. W 2015 roku dołączył do ekipy Radia Pogoda, w którym prowadzi program Pogodny Poranek.

Chajzer w 1984 roku rozpoczął karierę w telewizji. Najpierw w TVP, gdzie w 1984 roku był prezenterem Wiadomości oraz programu Teletombola. Potem przeszedł do Polsatu. Był gospodarzem programu: Idź na całość. W 2000 roku zaczął pracować w TVN. Był twarzą teleturnieju Chwila prawdy. Od 2019 roku współprowadzi program TV Okazje EXTRA na antenie TV Okazje.

Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Filip podaje szczegóły

Zygmunt spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego syn, Filip, poszedł w ślady ojca i także próbuje swoich sił w telewizji. Od kilku lat jest związany z ekipą Dzień Dobry TVNod niedawna wraz z Małgorzatą Ohme prowadzą śniadaniówkę.

Filip stara się być aktywny w sieci. Dzieli się z fanami informacjami z życia prywatnego. W mediach społecznościowych zdradził, że jego tata, poważnie zachorował. Chajzer ujawnił, że dwa miesiące temu wysłał tatę na badania. Gdyby nie to, za kilka miesięcy mogłoby być z nim źle, o czym napisał na Facebooku:

Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka.

Wynik był jednak jednoznaczny. Gdyby nie operacja, za kilka miesięcy mogłoby być naprawdę źle:

A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie – wyślijcie ich na badania. Ściskam. Wasz Filip.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers…

Posted by Filip Chajzer on Thursday, November 26, 2020

Internauci trzymają kciuki za to, by mężczyzna szybko wrócił do zdrowia:

  • Oby operacja poszła szybko i sprawnie a Tata wrócił do pełni zdrowia!
  • Bardzo Was lubię jesteście niesamowicie zdystansowani, dowcipni, naturalni. Panie Zygmuncie dużo zdrowia, trzymany kciuki, Filip optymizmu!!!!
  • Panie Filipie, czekamy na Pana tatę, będzie dobrze. Niestety jestem nie wierzącą, więc nie powiem ze się za niego pomodlę, ale jestem pełna wiary i nadziej ze juz w tą niedzielę będziecie spędzali razem.

My również trzymamy kciuki, by operacja przebiegła sprawnie.


Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Zygmunt Chajzer – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×