Zygmunt Chajzer na wieść o rozstaniu Filipa i Gosi podjął stanowcze działania. To od nich może zależeć przyszłość pary

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer niedawno rozstał się z partnerką. Teraz do akcji wkracza jego ojciec, Zygmunt. Wiadomo, co zamierza zrobić w świetle nowych informacji.

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy. Od lat współprowadzi Dzień Dobry TVN, w którym pracuje w duecie z Małgorzatą Ohme. W życiu prywatnym był związany z Małgorzatą Walczak. Zakochani doczekali się syna, Aleksandra. Niestety rodzice chłopca się rozstali. Stało się po tym, gdy jeden z tabloidów opublikował zdjęcia Chajzera, na których znajdował się on w towarzystwie innej kobiety. Gwiazdor nie szczędził jej czułości.

Wkrótce po publikacji Filip przekazał, że rozstał się z Gosią.

Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał w mediach społecznościowych.

Informator Pudelka ujawnił, że partnerka dziennikarza nie wiedziała o romansie.

Został przyłapany na gorącym uczynku i rozpaczliwie próbuje ratować wizerunek. Gosia nie miała pojęcia o istnieniu „tej drugiej”. Filip nie może temu zaprzeczyć, dlatego wydał tak oszczędne oświadczenie. Niestety, dowiedziała się o tym z publikacji na Pudelku – przekazał dziennikarzom portalu.

W ostatnim czasie nowe informacje w tej sprawie przekazał Plotek, który ustalił, kim jest nowa przyjaciółka mężczyzny. Kobieta rzekomo pracowała dla projektanta, u którego ubierał się gwiazdor i dostarczała mu garnitury do studia telewizji śniadaniowej.

Filip zna się z nową przyjaciółką od ponad roku. Przynosiła mu garnitury do studia „Dzień Dobry TVN”. Pracowała bowiem u projektanta, u którego ubierał się Filip. I długo ich kontakt był tylko zawodowy. Potem zakolegowali się, zaprzyjaźnili. Z czasem zobaczyli, jak wiele ich łączy, jak doskonale rozumieją się, gdy rozmawiają na wszystkie tematy świata – podał serwis.

Zygmunt Chajzer reaguje na zachowanie syna. Co zrobi?

Ojciec gwiazdora DDTVN, Zygmunt Chajzer, nie kryje rozczarowania zachowaniem syna. Podobno jeszcze do niedawna uważał go za wzorcowego tatę i partnera.

Zygmuntowi po prostu nie mieści się to w głowie. Nie poznaje własnego syna. Jeszcze przed wybuchem afery był częstym gościem w domu Filipa i Małgosi, spędzał dużo czasu z wnukiem Aleksem. W obecności Zygmunta Filip zawsze zachowywał się jak przykładny ojciec i partner, dlatego publikacja zdjęć syna z inną kobietą bardzo nim wstrząsnęła – twierdzi źródło „Pudelka”.

W tym kontekście niespecjalnie dziwią rewelacje pisma Na Żywo, wskazujące na to, że Zygmunt w najbliższym czasie zamierza spróbować pogodzić rodziców wnuka.

Zygmunt nie traci nadzieli. Spróbuje pojednać młodych. Ma już nawet pomysł, jak to zrobić. Senior chce uchronić najmłodszego wnuka przed utratą poczucia bezpieczeństwa – czytamy na łamach tygodnika.

Chajzer senior zdecydował się spędzić trochę czasu z Olkiem i zabrać go na wakacje, dając Filipowi i Gosi czas na dojście do porozumienia.

Mamy zaplanowane różne krótkie wypady. Jest sporo fajnych, bardzo atrakcyjnych miejsc dla dzieci, choćby Energylandia – skomentował w rozmowie z dziennikarzami.

Wpływ na postawę ojca Filipa ma to, że sam rozstał się z pierwszą żoną, na czym ucierpiała jego najstarsza córka, Karolina, która przez to wychowywała się bez niego. Dziadek nie chce, by podobny los spotkał jego ukochanego wnuka.

Myślicie, że starania Zygmunta odniosą pozytywny skutek?


Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×