Szukaj

Zosia Zborowska zdradziła smaczki ze swojego ślubu. Wiemy, gdzie odbyła się ceremonia i jak wyglądała jej druga suknia!

W miniony wtorek Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zostali małżeństwem. Teraz już wiemy, co działo się za kulisami ceremonii! Poznajcie szczegóły jednego z najważniejszych dni w życiu tej pary.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony owiany był tajemnicą. Siatkarz poprosił ukochaną o rękę w maju tuż przed wspólnymi wakacjami na Seszelach. Potem sprawy potoczyły się bardzo szybko. Aktorka nie miała żadnego problemu ze ślubnymi przygotowaniami. Ceremonia odbyła się w miniony wtorek – a tego z pewnością nikt by się nie spodziewał.

Zobacz: Andrzej Wrona pierwszy raz o swoim związku z Zosią Zborowską! Zobaczcie, jak wyglądał debiut pary na salonach [WIDEO]

Na miejscu towarzyszyli im najbliżsi – rodzina, przyjaciele oraz znajomi z pierwszych stron gazet. Zaraz po słowach sakramentu zakochani opublikowali zdjęcie ze ślubu ubiegając wszelkie plotki i domysły.

Teraz wiemy jeszcze więcej! Zosia Zborowska dzień po hucznym weselu przeszła się po terenie posiadłości, w której odbyła się impreza. Na Instastories szczegółowo zrelacjonowała przebieg poranka po całonocnych tańcach. Przy okazji zdradziła, że wesele odbyło się w miejscu Villa Omnia w Trębkach Nowych (55 km od Warszawy). Właścicielką tego miejsca jest jej serdeczna przyjaciółka, więc wybór był prosty. Z resztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia! To idealne, urocze miejsce na tego typu wydarzenia, które chcemy świętować w szerokim gronie bliskich osób.

Zobacz: A to numer! Zofia Zborowska w sukience mamy Marii Winiarskiej na imprezie! “Była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu”

Z relacji świeżo upieczonej żony wiemy też, kto jak czuł się po weselu.  Na nagraniu widać między innymi, jak Jankes leży nieprzytomny na ziemi. Za to pan młody relaksował się w basenie, na szalenie modnym od kilku sezonów różowym flamingu.

Tymczasem Zosia zrzuciła ślubne fatałaszki i wskoczyła w wygodne trampki i koszulę w kratę. Właśnie w takiej stylizacji paradowała po terenie, na którym rankiem relaksowali się jej weselni goście. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii!


Wesele Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Wesele Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Wesele Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Wesele Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Wesele Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Wesele Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×