Zosia Zborowska trzy miesiące po porodzie zmaga się z poważnym problemem. Osłabiony organizm dał o sobie znać

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska w nowym nagraniu na Instastory ujawniła, że trzy miesiące po porodzie walczy z osłabieniem organizmu. Jakie zmiany zauważyła i jak sobie z nimi radzi?

Zosia Zborowska od niedawna łączy pracę z macierzyństwem. W sierpniu powitała na świecie Nadzieję, która jest owocem miłości aktorki i Andrzeja Wrony. Chociaż gwiazda nie zamierzała wrócić tak szybko do wypełniania służbowych obowiązków, gdy polecana przez znajomych opiekunka szukała zatrudnienia, postanowiła skorzystać z okazji:

Nianię mam z polecenia, nie planowałam tak szybko brać pomocy, ale się „zwolniła”, a jak zwalnia się super niania, to podobno trzeba brać.

Zborowska tego samego dnia zdradziła, że robi wszystko, by jej córka jak najmniej dostrzegła jej nieobecność. Dlatego, gdy jest taka potrzeba, zamawia makijażystkę i fryzjera do domu. W ten sposób ogranicza czas, który spędzi bez dziecka:

Jeśli teraz biorę jakąś robotę, to umawiam się, że make-up i fryzjera mam w domu, żeby zminimalizować ilość h poza domem – powiedziała Zosia Zborowska w mediach społecznościowych.

Zosia Zborowska trzy miesiące po porodzie traci włosy. Jak sobie radzi?

Zosia Zborowska aktywnie działa też w sieci, gdzie dzieli się wybranymi kulisami życia prywatnego, a także wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. W piątkowe popołudnie ujawniła, że trzy miesiące po porodzie osłabiony organizm dał o sobie znać. Chociaż w ciąży nie mogła na to narzekać, aktualnie zaczęły jej wypadać włosy:

Nagrałam całe story i się skasowało. Mówiłam o tym, że zaczęły mi wypadać włosy w ciąży… W ciąży to mi nie spadł włos z głowy, teraz mi zaczęły właśnie wypadać, czyli mniej więcej jak się zbliża trzeci miesiąc po porodzie to lecą mi włosy.

Zosia Zborowska zdradziła, że by je wzmocnić, sięgnęła po olej jednej z firm, której produkty sięga od dawna. Zachęciła internautów do pójścia w jej ślady. Podkreśliła, że jeśli chcą zauważyć jakiekolwiek efekty, powinni regularnie stosować wspomniany przez nią produkt.


Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Zosia Zborowska o osłabieniu organizmu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co za kolejny pustak ,co za czasy …

 • Gość pisze:

  Jak widzę temat Zofia Zborowska ,nawet nie czytam, ta kobieta jest tak irytująca, że szok 🤮🤮

 • 3 X mama pisze:

  To normalne.

 • Gość pisze:

  Jak urodziłam córkę 30 lat temu też mi wychodziły włosy do tego stopnia że byłam u dermatolga a po porodzie drugim włosy mi się wyprostowały bo wcześniej miałam kręcone loki naturalnie

 • Gość pisze:

  Hormony sprawiły że w ciąży nie wypadały, więc wydawały się piękne mocne i gęste. Niestety teraz ciążowe hormony przestają działać i wypadają włosy te co mają i te co miały wtedy, także obserwujemy taki problem nasilony. To normalne. Ja miałam tak 6 mies po porodzie

 • Gość pisze:

  Wypadanie włosów po porodzie to nie jest kwestia osłabionego organizmu, tylko zmian hormonalnych jakie w nim zachodzą. Boryka się z tym większość mam po porodzie. Proponuję kontakt z dobrym fryzjerem i da się temu zaradzić 😉

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×