Zofia Zborowska przyprawiła córce… ryjek i wybrała się na spacer. Tak wspólnie obchodzą imieniny

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska i jej córeczka mają dzisiaj imieniny. Z tej okazji aktorka pokazała zdjęcie, ale zamiast twarzy Nadziejki, widzimy ryjek...

Zofia Zborowska w 2018 roku poznała Andrzeja Wronę, z którym wkrótce później zaczęła się spotykać. Uczucie wybuchło z całą mocą, a oni nie zwlekając, wzięli ślub, czym zaskoczyli branżę, bo uroczystość udało im się utrzymać w tajemnicy. Jakiś czas potem ogłosili, że będą rodzicami. Dziś aktorka i jej córka świętują imieniny. Jakie zdjęcie pojawiło się na Instagramie Zosi?

Zosia Zborowska przyprawiała córce ryjek. Razem obchodzą imieniny

Owocem miłości Zofii i Andrzeja jest córeczka, której nadali imię Nadzieja. Dziewczynka w najbliższe wakacje skończy roczek i jest oczkiem w głowie rodziców. Skąd takie imię?

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. Hanna Zborowska-Neves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku – mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście Andrzej Wrona przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko – czekamy na ciebie bardzo” – napisała Zosia jeszcze w trakcie oczekiwania na pierworodną.

Okazuje się, że dziś właśnie zarówno Zofia, jak i Nadzieja obchodzą imieniny. Przypomnieli o tm aktorce jej ojciec, ale także niezawodni fani.

Właśnie zadzwonił do mnie mój tata i przypomniał mi, że dziś imieninki mam nie tylko ja ale i Nadziejka  #stolatdlanas #trzydniówa #happyma #zofii #nadziei #hejbabciuNadziupamiętamoTobie – napisała na Instagamie.

W relacji z kolei dodała kartkę z kalendarza, potwierdzającą ten fakt. Święto panie postanowiły spędzić na spacerze. Zosia nie zamierza pokazywać twarzy Nadziejki, więc zakryła ja emotką świnki, przyprawiając tym samym córce ryjek. To nie pierwszy raz, kiedy w zabawny sposób Zborowska chroni prywatności dziecka.

Wszystkiego dobrego z okazji imienin! W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Nadziei, które wyretuszowali jej rodzice.


Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zosia Zborowska pokazała córkę

Zosia Zborowska pokazała córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×