Ciężarna Zosia Zborowska porównała się do Klaudii Halejcio: „Zastanawiam się, co robię źle?”. Internauci ruszyli z pomocą

Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio

Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio

Zosia Zborowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z okresu ciąży. Porównała je z tym, które pokazała inna przyszła mama, Klaudia Halejcio. Internauci są rozbawieni.

Zosia Zborowska dwa lata temu wzięła ślub z siatkarzem Andrzejem Wroną. Małżonkowie po fakcie poinformowali o wszystkim w sieci. Udostępnili przepiękne zdjęcia z sesji. Aktorka postawiła na klasyczną suknię z koronkowymi rękawami, którą zaprojektował Łukasz Jemioł. Dobrała do niej prosty welon. Wyglądała przepięknie, jak księżniczka (zdjęcia tutaj).

Zakochani lada moment będą mogli sprawdzić się w nowej roli – rodziców. Zborowska jest w ciąży, o czym jakiś czas temu poinformowała internautów. Opublikowała zdjęcie, na którym towarzyszy jej mąż, Andrzej Wrona. Aktorka wyeksponowała pięknie zaokrąglony brzuszek. Chociaż przez kilka tygodni ukrywała swój stan, już nie zamierza tego robić.

W social mediach co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, na których przyszła mama pokazuje swoje krągłości, a także porusza tematy związane z macierzyństwem. Pochwaliła się uroczymi ubrankami, które przygotowała dla maluszka, zdradziła, że powita na świecie córeczkę. Podkreśliła też, że chociaż jej profilu nie zdominują treści związane z ciążą, te będą się regularnie pojawiać:

Tyle miesięcy ukrywaliśmy to i teraz trochę czuję się obdarta z tajemnicy. I to jest śmieszne, bo nie wiedziałam jak mam teraz z wami gadać. Bo mogę teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon… brzunio, przepraszam. Nie jest tak, że teraz ten profil będzie wyłącznie o ciąży. Ale z drugiej strony, jeśli będę mówić o ciąży, to będę mówić prawdę.

Zosia Zborowska porównała swoje zdjęcie do Klaudii Halejcio

W czwartkowy wieczór Zosia Zborowska udostępniła kolejne zdjęcie z okresu ciąży. Pozuje z uśmiechem na twarzy, nie ma na sobie ani grama makijażu. Uwagę przyciąga jej pięknie zaokrąglony brzuch, na którym postawiła lampkę bezalkoholowego wina. Porównała fotografię do tej, którą podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej wykonała inna przyszła mama, Klaudia Halejcio. Aktorka w opisie zażartowała:

Zastanawiam się co robię źle w tej ciąży..? halo @klaudiahalejcio jakieś rady?

Klaudia nie pozostawiła tego bez reakcji. Dodała krótki komentarz:

Hahaha Kocham Cię.

Wpis rozbawił też innych internautów, którzy podchwycili żartobliwy ton i podawali swoje odpowiedzi na pytanie:

 • Może Twoje dziecko będzie grzeczniejsze i będzie dłużej spać. Trzeba szukać pozytywów, a tak serio to dla każdego bąbla warto przejść przez to wszystko.
 • Nie. Ok. Wszystko dobrze. Dokladnie tak sie w ciazy robi. Ja obok jeszcze talerz kladlam. 🙂
 • Obie jesteście pięknie. Ja jeszcze nie jestem w ciąży i zastanawiam się co robię nie tak.

Trzeba przyznać, że Zosi Zborowskiej poczucia humoru nie brakuje.


Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio w ciąży

Zosia Zborowska i Klaudia Halejcio w ciąży

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Ciężarna Zosia Zborowska

Ciężarna Zosia Zborowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wręcz przeciwnie – kobiety w ciąży wyglądają przepięknie. To pani Wrona mocno odstaje przez swoje takie sobie stylizacje nie wspominając o głupich minach i niestosownych wypowiedziach.

 • Gość pisze:

  Nie strój aż tak bardzo dziwnych min.

 • Gość pisze:

  Na pierwszy rzut oka, co w nich podobnego? Obydwie bez makijażu (z konturowaniem) nie powinny się pokazywać publicznie. Co w nich różnego? Zocha jest grubokoścista i hałaśliwa, a Halejcio drobna i cicha.

 • Gość pisze:

  Zosia wyglada jak taka typowa polska kobieta w ciąży której nie zalezy na dobrym wygladzie. Byle sie ubrać w dres albo byle jaki top,zero jakiegoś gustu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×