Zosia Zborowska wróci do „Barw szczęścia” pod jednym warunkiem. I to jakim. Producentom ciężko będzie spełnić zachciankę aktorki

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska komentuje swój powrót do serialu Barw szczęścia. Gwiazda postawiła jeden, bardzo istotny warunek, o czym poinformowała na Instagamie. 

Zosia Zborowska od niedawna spełnia się w roli mamy. Wychowuje Nadzieję, która jest owocem miłości gwiazdy i jej męża, Andrzeja Wrony. Co jakiś czas dzieli się z internautami rozkosznymi kadrami, w których dziewczynka odgrywa główną rolę. Niedawno pochwaliła się poruszającym filmikiem, w którym śpiewa jej kołysankę (wideo tutaj).

Zborowska i Wrona wybrali dla córki bardzo oryginalne imię, co nie było przypadkiem. W ten sposób uczcili pamięć ważnej osoby, babci aktorki, która jak zdradziła Zofia, była wyjątkową kobietą:

Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką.

Zosia Zborowska komentuje powrót do Barw szczęścia. Jest na to szansa?

Zanim Nadzieja pojawiła się na świecie, aktorka co jakiś czas pojawiała się na planach filmowych. Przez niemal trzy lata była jedną z gwiazd Barw szczęścia. Wcielała się w postać Anety Dylskiej, energicznej dentystki, która w mgnieniu oka zyskała sympatię widzów. Chociaż fani z zainteresowaniem śledzili jej perypetie, te dobiegły końca. Zosia zakończyła współpracę z produkcją serialu. Scenarzyści zostawili jednak otwartą furtkę. Nie uśmiercili jej postaci, a wysłali w podróż.

Chociaż Zborowska niedawno została mamą, nie zmniejszyła swojej aktywności w sieci. Co jakiś czas dzieli się z internautami wybranymi momentami swojej codzienności. Niedawno urządziła pogadankę, w której odpowiadała na pytania nurtujące jej fanów. Jeden z nich chciał się dowiedzieć, czy jest szansa na to, by wróciła do serialu Barwy szczęścia

Aktorka odparła, że nie wyklucza takiej opcji. Żeby tak się jednak stało, produkcja serialu musiałaby spełnić jeden istotny warunek:

Wrócę jeśli zmieni się władza a TVP nie będzie telewizją propagandową piorącą mózg.

Trzeba przyznać, że Zosia Zborowska tak szybko nie wróci na plan. Producentom trudno będzie spełnić tę zachciankę.


Zosia Zborowska komentuje powrót do Barw Szczęścia

Zosia Zborowska komentuje powrót do Barw Szczęścia

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska świętuje 2. rocznicę ślubu

Zosia Zborowska świętuje 2. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×