Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Wzruszenie sięgnęło zenitu. Kayah: „Rozrywa serce” [WIDEO]

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska opublikowała nowe wideo na Instagramie. Pokazała moment, w którym śpiewa córeczce kołysankę. Internauci są poruszeni.

Zosia Zborowska Andrzej Wrona w sierpniu świętowali drugą rocznicę ślubu. Ta była dla nich wyjątkowa. Po raz pierwszy spędzili ją bowiem w towarzystwie swojej córki, Nadziei, która niedawno przyszła na świat.

Małżonkowie dla swojej córeczki wybrali bardzo oryginalne imię, co nie było przypadkiem. W ten sposób uhonorowali babcię aktorki, która jak zdradziła Zofia, była wyjątkową kobietą:

Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką.

Zborowska, odkąd została mamą, aktywnie działa w mediach społecznościowych i nie szczędzi internautom uroczych wpisów. Jakiś czas temu pokazała m.in. rozkoszną, rodzinną sesję, w której pozuje z córką oraz suczką Wiesią. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów zachwytu.

Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę. Rozkoszne wideo obiegło sieć

Zborowska w poniedziałek podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkowym nagraniem. Opublikowała czarno-białe wideo, na którym leży z córką na łóżku. Zosia śpiewa kołysankę. Wybrała utwór Natalii Szroeder i Ralpha Kaminskiego, Przypływy. Jak zdradziła w opisie, nic tak bardzo jej nie wzrusza, jak właśnie ta piosenka:

Kołysanka. Nic mnie tak ostatnio nie wzrusza jak ta piosenka. Kto, tak jak ja zakochał się w „Przypływach” by @natalia_szroeder i @ralphkaminski ? Ta piosenka to czysta miłość. A Nadziejka przepięknie do niej usypia #przypływy #wzruszka #nadziejka #kołysanka #lullaby

Wideo poruszyło internautów, wśród których nie brakuje gwiazd. W komentarzach pozostawili mnóstwo wpisów, w których dzielą się swoimi odczuciami:

  • Kayah: Ja! Rozrywa serce!
  • Agata Rubik: Ślicznie Zosiu, po raz kolejny powiem- powinnaś śpiewać.
  • Ale masz cudny glos. Teraz ta piosenka nabrała nowego znaczenia.
  • Gratuluję córeczki , przepiękne imię, życzę aby Nadziejka zdrowo się chowała , nie dała państwu popalić w nocy, a pani dobrego samopoczucia i wszystkiego, co się szczęściem zwie dla całej trójki.

Trzeba przyznać, że nagranie, którym podzieliła się Zosia Zborowska jest poruszające.


Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę

Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę

Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę

Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę

Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę

Zosia Zborowska śpiewa córce kołysankę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×