Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka. Jest piękne! Ma szczególne znaczenie dla przyszłych rodziców

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zostaną rodzicami. Zdradzili imię dziecka. To piękny hołd w kierunku ważnej dla nich osoby. Internauci są poruszeni.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w 2019 roku w tajemnicy przed mediami. Dopiero po fakcie podzielili się z fanami zdjęciami zrobionymi podczas ślubnej sesji. Małżonkowie przez długi czas ukrywali też, że ich rodzina się powiększy. Gdy jednak potwierdzili te wieści, co jakiś czas w social mediach pojawiają się relacje, na których widać rosnące krągłości przyszłej mamy.

Niedawno aktorka pochwaliła się kolacją z mężem. Sięgnęła po przepiękną kreację, która podkreślała jej brzuszek. Internauci byli zachwyceni tym, jak się prezentuje. Gwiazda nie tylko dzieli się z internautami zdjęciami, na których widać krągłości, ale także ujawnia niektóre informacje na temat samej ciąży. Jakiś czas temu zdradziła, że pierwsze tygodnie były dla niej trudne. Nie mogła się forsować i dlatego zrezygnowała z dwóch seriali, w których miała wystąpić:

Będzie szczerze i od serca. Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie jak trudne musi być leżenie przez całą ciąże, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie. Jesteście wielkie i i kłaniam się przed Wami w pas.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ujawniają imię dziecka

Chociaż Andrzej Wrona i Zosia Zborowska już jakiś czas temu zdradzili, że powitają na świecie córeczkę, bardzo długo nie ujawniali jej imienia. W piątek przerwali milczenie. Pokazali zdjęcie z ciążowej sesji. Przyszła mama odsłania brzuch, na którym jej mąż napisał słowo „Nadziejka”. Właśnie tak planują nazwać swoje dziecko.

Aktorka zdradziła, że ten wybór nie jest przypadkowy. Właśnie tak nazywała się jej babcia, która była wyjątkową kobietą:

Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką.

Przyszła mama dodała, że już od dzieciństwa chciała wybrać to imię:

Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy.

Dodała, że na szczęście jej mąż nie miał nic przeciwko tej propozycji:

Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem po dziadku Tadku – mężu Babci Nadzi. W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia. Także Nadziejko – czekamy na Ciebie bardzo.

Internauci komplementują wybór małżonków:

  • Jejuu… No cudnie. Wasze życie już zawsze będzie pełne Nadziei.
  • Ale piękne, aż się wzruszyłam.
  • Piękne imię, ja mam córkę Radosię. Piękne są stare imiona, takie nie spotykane i polskie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Imię jest naprawdę piękne.


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×