Zofia Zborowska i Andrzej Wrona z córką na okładce magazynu. To wielki debiut Nadziejki w kolorowej prasie. Jaka ona jest urocza!

Wrona i Zborowska - Majówka 2022

Wrona i Zborowska - Majówka 2022

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdecydowali się zapozować z córeczką na okładce magazynu. Jest to debiut dziewczynki w kolorowej prasie. Towarzyszy im też suczka Wiesia. Jak uroczo. 

Zofia Zborowska ogromną popularność zyskała, pojawiając się w serialu Barwy Szczęścia. Zagrała tam postać sympatycznej dentystki Anety, a widzowie pokochali ją za to wcielenie. Jeszcze większą uwagę skupiła na sobie w momencie, gdy związała się z siatkarzem Andrzejem Wroną. Ich relacja rozwinęła się dosłownie błyskawicznie. Po kilku miesiącach narzeczeni szykowali się już do ślubu. Była to trafna decyzja, ponieważ udowodnili, że są dla siebie stworzeni.

Zakochani kilka miesięcy temu doczekali się pierwszego dziecka. Ich droga do rodzicielstwa nie była łatwa. Dopiero niedawno aktorka opowiedziała o tym, że straciła pierwszą ciążę, a kolejna cały czas była zagrożona. Aż do samego rozwiązania musiała ona codziennie przyjmować zastrzyki. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i teraz razem z mężem wychowują córeczkę Nadzieję.

Zofia Zborowska z mężem i córką debiutują na okładce magazynu

Zosia jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Aktorka bardzo prężnie prowadzi swoje konto w social mediach, gdzie pokazuje nie tylko jak wygląda jej praca, ale przede wszystkim jak spędza czas poza kamerami. Od kilku miesięcy zdecydowanie jej życie skupione jest na opiece nad córeczką. Nadzieja jest oczkiem w głowie rodziców i ich spełnieniem marzeń. Gwiazda chętnie pyta o macierzyńskie rady swoje obserwatorki, ale też sama odpowiada na ich pytania dotyczące opieki nad pociechą i opowiada o sprawdzonych już patentach.

Konto prowadzi z dużą dozą dobrego humoru i optymizmu. Nic więc dziwnego, że skupiła wokół siebie całkiem dużą społeczność. Fani cały czas są ciekawi, tego co dzieje się w jej życiu, a co za tym idzie, nie brakuje kolejnych wywiadów z udziałem Zosi, a także Andrzeja. Małżonkowie zgodzili się porozmawiać z magazynem Glamour i zdobią czerwcową okładkę czasopisma. Postanowili zapozować całą rodziną, czyli z córeczką i suczką Wiesią. Dla małej Nadzi to debiut w kolorowej prasie.

Na zdjęciu oczywiście nie zabrakło uśmiechu. Małżonkowie są w doskonałych humorach, a ich mała córeczka uroczo wygląda w kadrze. Dumni rodzice nadal jednak nie zdecydowali się pokazać twarzy swojej pociechy, dlatego Nadzieja pozuje tyłem. Mimo to widać, że szybko rośnie i ma uroczą czarną czuprynkę. Słodko też wygląda, mając na sobie sukienkę niemal identyczną jak jej mama. Jak wam się podoba rodzinny debiut na okładce?


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na okładce Glamour

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na okładce Glamour

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zofia Zborowska i Nadzieja obchodzą imieniny

Zofia Zborowska z córką

Zofia Zborowska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×