Zofia Zborowska pokazała się podczas rejsu jachtem. Skąpe bikini, kieliszek w ręku i szalona fryzura. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska odpoczywa z rodziną na Majorce. Gwiazda pochwaliła się w sieci relacją z rejsu jachtem. Wskoczyła w bikini i zaszalała z fryzurą. Jak wygląda?

Zofia Zborowska jest jedną z najpopularniejszych młodych aktorek. Gwiazda zdobyła sporą popularność i sympatię widzów dzięki serialowi Barwy Szczęścia. Przez dłuższy czas wcielała się w postać sympatycznej dentystki Anety. Z telenowelą pożegnała się już dawno temu, ale to nie znaczy, że straciła fanów. Bardzo prężnie prowadzi swoje konto w social mediach, gdzie publikuje kolejne kadry z codzienności. W momencie gdy związała się z Andrzejem Wroną, zakochani szybko stali się jedną z piękniejszych par w show-biznesie.

Szybko sformalizowali związek i doczekali się pierwszego dziecka. W zeszłym roku na świat przyszła ich córeczka Nadzieja. Ciąża gwiazdy przebiegała z komplikacjami, ale na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie i teraz Zosia z Andrzejem, cieszą się upragnionym dzieckiem. Od kilku dni rodzina wypoczywa na słonecznej Majorce.

Zofia Zborowska w afro i kostiumie kąpielowym

Zofia Zborowska ma doskonały kontakt ze swoimi fanami. Profil prowadzi w bardzo szczery i zabawny sposób. Na jej koncie zdecydowanie nie można się nudzić. Udostępnia wiele zdjęć i nagrań z życia prywatnego, a fanki pokochały ją za szczerość i dystans. Najlepiej udowadnia to śmiejąc się z samej siebie, czym doprowadza internautów do łez.

Aktorka razem z mężem i córeczką kilka dni temu wyjechali do słonecznej Hiszpanii. Podobnie jak Anna i Robert Lewandowscy odpoczywają na Majorce. Wyspa jest prawdziwym rajem dla gwiazd. Nie brakuje tu słońca, a zdecydowanie najlepiej odpoczywa się na jachcie. Zosia i jej mąż skorzystali z tej możliwości, a gwiazda postanowiła nieco zaszaleć. Pokazała się fanom w kostiumie kąpielowym, z szampanem w ręku i szałową fryzurą. Zafundowała sobie perukę z czarnym afro.

Myślicie, że pasuje jej taka fryzura? Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Zofia Zborowska na jachcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×