Zosia Zborowska pokazała, jak Anna Lewandowska bawi się z jej córeczką. Przy okazji zdradziła, gdzie Robert i jego żona kupili dom

Zosia Zborowska na Majorce

Zosia Zborowska na Majorce

Zofia Zborowska w relacji na Instagramie pokazała, jak Anna Lewandowska bawi się z Nadzieją. Przy okazji zdradziła, gdzie Robert i Ania kupili dom.

Zofia Zborowska bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Jej szczerość i podejście do życia sprawiły, że obserwuje ją spore grono internautów, bo ponad 470 tysięcy. Ostatnio Zosia relacjonowała rodzinną podróż na Majorkę. Niestety lot nie należał do udanych. Mama małej Nadziei opisała, co działo się w samolocie i pomstowała linie lotnicze, z których skorzystała.

Zaczęło się od godzinnego opóźnienia, a później nie pozwolono im zabrać wózka na pokład. Został zwrócony dopiero na terminalu w Majorce.

Lot krótki, ale mieliśmy wylecieć o 20, a była godzina opóźnienia. Przez cały lot nie zgasili światła i sprzedawali wszystko. Młoda wyszła z samolotu tak przebodźcowana i przemęczona, że masakra. Na płycie lotniska zabrali nam wózek, bo podobno nie można go wnosić na pokład. Oddali go nam dopiero na lotnisku na Majorce, a z samolotu do taśmy jest 20-minutowy spacer – opisała.

Wszystko podsumowała bardzo krótko:

Masakra. Nigdy więcej.

Wygląda jednak na to, że trudy podróży się opłaciły, bo teraz szczęśliwa, pokazała, jak spędza czas na hiszpańskiej wyspie. Pokazała między innymi spotkanie z Anią Lewandowską.

Zofia Zborowska pokazała Annę Lewandowską bawiącą się z Nadziejką

Rezydencja Roberta i Anny Lewandowskich położona jest w jednej z najbardziej ekskluzywnych okolic na Majorce. Nieopodal swoje wille mają największe hollywoodzkie gwiazdy. W promieniu kilkunastu kilometrów wzdłuż wybrzeża usytuowane są posiadłości m.in. Claudii Schiffer, Brada Pitta czy hiszpańskiej rodziny królewskiej. Odrobinę dalej, w głąb lądu, zadomowili się Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones.

Ania obecnie przebywa na wyspie, gdzie nie tylko odpoczywa, ale też pracuje. Na jej Instagram wpadają ostatnio efekty sesji do nowego projektu. Znalazła jednak czas, żeby spotkać się z Zosią Zborowską, która poleciała na wakacje z córką.

Żona Andrzeja Wrony w najnowszej relacji na Instagramie zdradziła, że wybrała się na spacer do miasteczka Pollensa, które uważa za najpiękniejsze na Majorce. To tam spotkała się z Anią, a więc przybliżyła okolice, w których zadomowili się Lewandowscy.

Na filmiku, który opublikowała, wyznała, że jest bardzo szczęśliwa, bo pomału udaje jej się odstawić Nadzieję od piersi. Poza tym pokazała córeczkę, która pięknie się rozwija i jest prawdziwym słodziakiem. Możemy też zaobserwować, jak malutką zajmuje się Anna Lewandowska.

Zdjęcia w galerii.


Zosia Zborowska na Majorce

Zosia Zborowska na Majorce

Zosia Zborowska na Majorce

Zosia Zborowska na Majorce

Zosia Zborowska pokazała Nadzieję

Zosia Zborowska pokazała Nadzieję

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×