Zosia Zborowska pokazała nowe nagranie z córką, a my nie możemy oderwać od niego oczu. Włosy Nadziejki siegają już do ramion!

Wrona i Zborowska

Wrona i Zborowska

Zosia Zborowska pochwaliła się w sieci nagraniami, na których możemy zobaczyć jej córeczkę. Nie da się oderwać wzroku od jej uroczej fryzurki. Jej włosy sięgają już ramion. 

Zosia Zborowska to aktorka, która świetnie dała się poznać fanom dzięki serialowi Barwy Szczęścia. Tam zagrała sympatyczną dentystkę, Anetę. Chociaż zrezygnowała z udziału w telenoweli, to nadal cieszy się sympatią fanów. Gwiazda stała się jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla kolorowej prasy w momencie, gdy związała się z siatkarzem, Andrzejem Wroną. Szybko stali się jedną z bardziej popularnych par w show-biznesie.

Aktorka wspaniale odnalazła się w social mediach. Prowadzi chętnie odwiedzany przez fanów profil, na którym codziennie zasypuje swoich odbiorców nowymi nagraniami i zdjęciami. Od jakiegoś czasu absorbującą pracę łączy ona z macierzyństwem. W zeszłym roku na świat przyszła jej upragniona córeczka.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień, te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił.

Dziewczynka otrzymała piękne imię – Nadzieja i zdecydowanie jest oczkiem w głowie rodziców. Teraz jej mama pochwaliła się uroczymi nagraniami.

Zosia Zborowska pokazała urocze nagrania z córeczką

Zosia, będąc w ciąży, nie miała przed fanami zbyt wielu tajemnic. Chętnie mówiła o szczegółach tego stanu i publikowała zdjęcia ze sporych rozmiarów brzuszkiem. Zaledwie kilka dni po rozwiązaniu podzieliła się pierwszym zdjęciem z noworodkiem. W ostatnich miesiącach sukcesywnie dodaje kolejne fotografie, ale konsekwentnie nie upublicznia twarzy córeczki. Co jakiś czas wrzuca jednak do sieci kadry, na których Nadziejka pozuje wprost do obiektywu z twarzą zaklejoną wizerunkami rodziców – co bawi internautów wręcz do łez.

Teraz zdecydowała się wrzucić do sieci krótkie nagrania z tego, jak spędziła czas z córeczką na festynie, odbywającym się w pięknych okolicznościach przyrody. Mała Nadziejka była żywo zainteresowana wszelkimi atrakcjami, które proponowała animatorka. My jednak nie możemy oderwać oczu od jej uroczej czuprynki. Dziewczynka kilka dni temu świętowała pierwsze urodziny, a jej włoski sięgają już do ramion. Zosia zdecydowała się zrobić jej też dwie kiteczki.

Myślicie, że aktorka pochwali się kiedyś tym, jak wygląda jej pociecha? Zdjęcia Nadziejki zobaczycie w naszej galerii.


Zofia Zborowska pokazała córkę

Zofia Zborowska pokazała córkę

Zofia Zborowska pokazała córkę

Zofia Zborowska pokazała córkę

Zosia Zborowska pokazała córkę

Zosia Zborowska pokazała córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×