Na pogrzebie Zofii Czerwińskiej zaśpiewa wielka gwiazda. W ten sposób spełni ostatnią wolę aktorki

Zofia Czerwińska przeżywała prywatną tragedię

Zofia Czerwińska przeżywała prywatną tragedię

Jacek Stachursky wystąpi na pogrzebie Zofii Czerwińskiej

Rodzina stara się spełnić ostatnią wolę Zofii Czerwińskiej. Zgodnie z jej życzeniem, na pogrzebie zabrzmi muzyka Jacka Stachursky’ego. Piosenkarz zgodził się zaśpiewać osobiście. 

Zofia Czerwińska już jakiś czas temu zaplanowała, jak powinien wyglądać dzień jej pogrzebu. Mariusz Szczygieł dowiedział się o tym jako jeden z pierwszych. Po śmierci aktorki postanowił spełnić jej ostatnią wolę w każdym najdrobniejszym szczególe, o czym poinformował na Instagramie:

Na pogrzebie ma być śpiewana My way. – Macie mnie pochować w różowej urnie, pamiętaj Mariuszek, bo do twarzy mi w różowym! Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019. – napisał załamany chwilę po śmierci przyjaciółki.

Okazuje się, że aktorka z różową trumną nie żartowała. Przyjaciele, od momentu jej śmierci robią wszystko co w ich mocy, by ściągnąć ją do Polski. Pewne jest także, że spełni się marzenie Zofii o tym, by w trakcie ceremonii zabrzmiała piosenka My way. Wykona ją twórca tego kawałka – Jacek Stachursky.

Pomyśleliśmy, że byłoby najlepiej, gdyby utwór wykonał sam artysta. Stachursky się zgodził – przyznał Szczygieł w rozmowie z Faktem. 

Tego dnia utwory liturgiczne zaśpiewa Marcin Bronikowski, a na organach zagra Emanuel Bączkowski, znany solista, który promował polską muzykę w najważniejszych bazylikach rzymskich.

Przypominamy, że pogrzeb Zofii Czerwińskiej odbędzie się w Warszawie 20 marca 2019 roku o godzinie 13:00 w kościele Środowisk Twórczych, pl. Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarz Komunalny Północny.

Zofia Czerwińska przed samą śmiercią zmieniła testament! Wprowadziła istotne zmiany!

Poruszająca decyzja rodziny Zofii Czerwińskiej. Na jej pogrzebie wydarzy się coś niesamowitego

Już wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej

 


Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×