Szukaj

Poruszająca decyzja rodziny Zofii Czerwińskiej. Na jej pogrzebie wydarzy się coś niesamowitego

Zofia Czerwińska zostanie pochowana w różowej urnie?

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej odbędzie się za 5 dni w Warszawie. Rodzina zmarłej aktorki próbuje spełnić jej ostatnie życzenie. Jakie? Okazuje się, że chcą pochować ją w nietypowej urnie. 

Zofia Czerwińska odeszła niespodziewanie 13 marca w wieku 85 lat. Legendarna polska aktorka i ikona kina zmarła po operacji, pozostawiając w szoku i żałobie swoją rodzinę, przyjaciół i fanów. O tym, że Polska straciła wybitną gwiazdę, poinformował Mariusz Szczygieł, publikując na swoim Instagramie piękne zdjęcie gwiazdy z poruszającym wpisem:

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”. – Macie mnie pochować w różowej urnie, pamiętaj Mariuszek, bo do twarzy mi w różowym! Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! ????ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019. – napisał załamany

Okazuje się, że z tą różową urną Zofia wcale nie żartowała. Załamany Mariusz w rozmowie z Faktem wyjawił, że on i rodzina zmarłej aktorki robią wszystko, by znaleźć taką urnę i spełnić jej życzenie:

 Szukamy, zgodnie z życzeniem Zosi, różowej urny. Ale okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe. Są takie za granicą, ale termin dostawy jest zbyt długi. – wyznał

Przypominamy, że pogrzeb Zofii Czerwińskiej odbędzie się w Warszawie 20 marca  2019 roku o godzinie 13:00 w kościele Środowisk Twórczychpl. Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarz Komunalny Północny.

Już wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Tak wyglądało ostatnie spotkanie Zofii Czerwińskiej z najbliższymi. Aktorka zrobiła coś niespodziewanego

Lekarze popełnili fatalny i skandaliczny błąd. Zofia Czerwińska niewyobrażalnie cierpiała


Czy lubisz oglądać polskie filmy?

×