Szukaj

Poruszająca decyzja rodziny Zofii Czerwińskiej. Na jej pogrzebie wydarzy się coś niesamowitego

pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Zofia Czerwińska zostanie pochowana w różowej urnie?

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej odbędzie się za 5 dni w Warszawie. Rodzina zmarłej aktorki próbuje spełnić jej ostatnie życzenie. Jakie? Okazuje się, że chcą pochować ją w nietypowej urnie. 

Zofia Czerwińska odeszła niespodziewanie 13 marca w wieku 85 lat. Legendarna polska aktorka i ikona kina zmarła po operacji, pozostawiając w szoku i żałobie swoją rodzinę, przyjaciół i fanów. O tym, że Polska straciła wybitną gwiazdę, poinformował Mariusz Szczygieł, publikując na swoim Instagramie piękne zdjęcie gwiazdy z poruszającym wpisem:

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”. – Macie mnie pochować w różowej urnie, pamiętaj Mariuszek, bo do twarzy mi w różowym! Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! ????ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019. – napisał załamany

Okazuje się, że z tą różową urną Zofia wcale nie żartowała. Załamany Mariusz w rozmowie z Faktem wyjawił, że on i rodzina zmarłej aktorki robią wszystko, by znaleźć taką urnę i spełnić jej życzenie:

 Szukamy, zgodnie z życzeniem Zosi, różowej urny. Ale okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe. Są takie za granicą, ale termin dostawy jest zbyt długi. – wyznał

Przypominamy, że pogrzeb Zofii Czerwińskiej odbędzie się w Warszawie 20 marca  2019 roku o godzinie 13:00 w kościele Środowisk Twórczychpl. Teatralny 18, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarz Komunalny Północny.

Już wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej

Tak wyglądało ostatnie spotkanie Zofii Czerwińskiej z najbliższymi. Aktorka zrobiła coś niespodziewanego

Lekarze popełnili fatalny i skandaliczny błąd. Zofia Czerwińska niewyobrażalnie cierpiała


Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Zofia Czerwińska nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×