Szukaj

Beyoncé sensacją Złotych Globów! Nieoczekiwanie pojawiła się na gali. Nikt nie wyglądał lepiej od niej

Beyoncé - Złote Globy 2020

Beyoncé - Złote Globy 2020

Złote Globy 2020: Beyoncé pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród, nie pozując wcześniej na czerwonym dywanie. Wybrała stylizację, która z daleka przyciągała uwagę. W co się ubrała?

Złote Globy, to obok Oscarów, najważniejsze nagrody w branży filmowej. Podczas ceremonii ich wręczenia, pojawia się cała plejada gwiazd, która na tę okazję wybiera kreację od topowych projektantów. Aktorzy, modelki, artyści cierpliwie pozują do zdjęć. Nie inaczej było w tym roku, kiedy znanych nazwisk było naprawdę sporo.

Złote Globy 2020 – Beyoncé sensacją gali

Gala, to nie tylko wspaniale kreacje, ale też mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich niewątpliwie był udział Beyoncé, która przybyła godzinę po rozpoczęciu ceremonii. Ominęła czerwony dywan i wraz z mężem, pojawili się w momencie, w którym statuetki trafiały do nagrodzonych.

Ich obecność nie przeszła jednak bez echa. Wszystko przez stylizację, na którą tego wieczoru postawiła gwiazda. Ubrała się w kreacje z połyskującymi, bufiastymi ramionami, których odpowiednie ułożenie eksponowało dekolt piosenkarki. Tuż pod nimi znajdowała się przylegająca do ciała, czarna suknia.

Jako dodatek, artystka sięgnęła po diamentowe kolczyki. Zdecydowała się na makijaż, z delikatnie podkreślonymi ustami, który uzupełniała fryzura – wyprostowane włosy.

View this post on Instagram

Bey and Jay at the #GoldenGlobes

A post shared by Jay-Z (@jayz.co) on

Gwieździe towarzyszył Jay-Z, który wyglądał elegancko w klasycznym, czarnym smokingu, z białą koszulą, a także czarną muszką.

Beyoncé, a nominacje do Złotych Globów

Beyoncé tej nocy mogła zdobyć statuetkę za piosenkę Spirit, która pochodzi z animacji Króla Lwa. Ostatecznie jednak jej nie dostała. Pani Carter była wcześniej nominowana w tej samej kategorii w 2008 roku za Once In a Lifetime z Cadillac Records, a 2006 roku za Listen z Dreamgirls. Otrzymała także nagrodę dla najlepszej aktorki rolę Deeny w Dreamgirls.

Zobacz: Złote Globy 2020: Taylor Swift z ukochanym na gali. Pozowali osobno, za to za kulisami było ciekawie


Beyoncé i Jay-Z - Złote Globy 2020

Beyoncé i Jay-Z - Złote Globy 2020

Beyoncé - Złote Globy 2020

Beyoncé - Złote Globy 2020

Beyoncé - Złote Globy 2020

Beyoncé - Złote Globy 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×