Zenek Martyniuk dostał rolę w serialu. Wyciekły zdjęcia prosto z planu. Zagra w jednym z największych hitów

Zenek Martyniuk w serialu Lombard

Zenek Martyniuk w serialu Lombard

Zenek Martyniuk jest świetnym piosenkarzem, co udowadnia za każdym razem, gdy pojawia się na scenie. Tym razem muzyk będzie mógł sprawdzić się w roli aktora. Otrzymał angaż w popularnym serialu.

Zenek Martyniuk to jedna z największych gwiazd sceny muzycznej. Wokalista disco-polo swoją karierę rozpoczął kilka dekad temu w zespole Akcent. Później zdecydował się występować pod własnym nazwiskiem. Nagrał kilka wielkich hitów, których nie może zabraknąć na tanecznych imprezach. Wśród jego najbardziej popularnych piosnek jest przebój Oczy zielone, który zna – chociażby ze słyszenia – większość rodaków.

To dzięki Zenkowi taneczna muzyka szturmem wdarła się na salony i pojawia się na najważniejszych wydarzeniach w kraju, gdzie porywa prawdziwe tłumy. Nazwisko piosenkarza zdecydowanie działa jak magnes. Ma on za sobą już kilka występów podczas sylwestrowych nocy – jego popisy w TVP cieszyły się największą oglądalnością. Nic dziwnego, że nie może opędzić się od różnego rodzaju propozycji.

Zenek Martyniuk na planie serialu Lombard. Życie pod zastaw

Zenek zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Cały czas tworzy nowe przeboje i nagrywa teledyski. Jego grafik po brzegi wypełniony jest koncertami. Regularnie też udziela wywiadów i pojawia się w programach rozrywkowych. Zenek ma już na swoim koncie także występy w reklamach, a teraz przyszła pora na pierwszą rolę na małym ekranie. Wkrótce pojawi się w jednym z telewizyjnych hitów.

Lombard. Życie pod zastaw to serial, który opowiada losy właściciela miejscowego lombardu jego pracowników oraz rodziny. W każdym kolejnym odcinku poznajemy innego bohatera, którego różne życiowe perypetie sprowadzają do miejsca, gdzie musi zastawić cenną dla siebie rzecz. W produkcji tej nie brakuje powodów do śmiechu, ale też wielu wzruszeń.

Dla fanów serial ten stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny, ponieważ zagra w nim Zenek Martyniuk. Już teraz można zobaczyć kadry z odcinka z udziałem znanego muzyka. Artysta zagra tam samego siebie, a pojawi się w serialowym lombardzie w związku z kradzieżą jego ukochanej gitary.

Instrument z rąk złodzieja trafia do pracowników, którzy szybko odkrywają, do kogo naprawdę należy przedmiot. Wszystko to będzie można zobaczyć w 470. odcinku popularnej telenoweli emitowanej w TV Puls.

To nie pierwszy raz kiedy w nagrodzonym czterema Telekamerami – w tym jedną Złotą – pojawiają się znani goście. Można było zobaczyć w nim już w nim: Pawła Nastulę, Radosława Liszewskiego, Katarzynę Pakosińską, Aleksandra Dobę, Krzysztofa Hanke czy Michała Wiśniewskiego.

Zdjęcia z odcinka z udziałem Zenka Martyniuka zobaczycie w naszej galerii.


Zenek Martyniuk na planie „Lombard. Życie pod zastaw

Zenek Martyniuk na planie „Lombard. Życie pod zastaw"

Zenek Martyniuk na planie „Lombard. Życie pod zastaw

Zenek Martyniuk na planie „Lombard. Życie pod zastaw"

Zenek Martyniuk na planie „Lombard. Życie pod zastaw

Zenek Martyniuk na planie „Lombard. Życie pod zastaw"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×