Szukaj

Zbliża się tłusty czwartek. Sprawdziliśmy, ile kosztują pączki u Magdy Gessler. Ta cena to wielka niespodzianka

Magda Gessler

Magda Gessler

Tłusty czwartek już za tydzień. Magda Gessler jak zwykle przygotowuje masę pysznych pączków, które tego dnia są największym przysmakiem. Sprawdziliśmy ile trzeba będzie zapłacić za jednego pączka w lokalu Ale Gloria

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową kuchni. Gwiazda od wielu lat prowadzi własne restauracje, a od ponad dekady jest gospodynią programu Kuchenne rewolucje, gdzie pomaga podupadającym lokalom podnieść się z kryzysu. Zmienia nie tylko ich menu, ale także sposób podejścia właścicieli do ich biznesu. Gwiazda ma dla nich wiele bezcennych rad, a jej kuchenne show z każdym sezonem gromadzi przed telewizorami coraz większą liczbę fanów, którzy chętnie podpatrują jej przepisy.

Restauratorka prowadzi kilka lokali w całej Polsce, które cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie stoliki zawsze są pełne gości, a nawet podczas pandemii Magda znalazła sposób na to, by walczyć z kryzysem. Gwiazda w swojej restauracji U Fukiera uruchomiła okienko, przez które sprzedaje potrawy na wynos. Miłośnicy jej smaków zawsze mogą liczyć tam na kubek pysznej domowej zupy, a także placki ziemniaczane z różnymi dodatkami. Gwiazda jest też przygotowana na nadchodzący tłusty czwartek. Sprawdziliśmy, ile kosztują pączki w jednej z cukierni sygnowanych nazwiskiem restauratorki.

Ile Kosztują pączki u Magdy Gessler? Będziecie zaskoczeni

Ceny pojawiające się w restauracjach Magdy Gessler od zawsze są poddawane dyskusji. Gwiazda nie raz już zabierała głos w tej sprawie i tłumaczyła, że w jej lokalach płaci się przede wszystkim za najwyższą jakość produktów, z których wykonane są dania. Restauratorka kieruje się dewizą „Ma być smacznie jak u mamy” i takie też smaki znajdziemy w jej lokalach. Przy okazji ostatniej wizyty w DDTVN wyjaśniła, dlaczego litrowy słoik rosołu w jej lokalu to koszt 60 zł.

Wyobrażasz sobie, że ktoś idzie do BMW i mówi, że to jest za drogie!? To jest kwestia prestiżu, jakości, miejsca, które wynajmujesz. Jest mnóstwo ogonów wołowych, jest bardzo dużo cielęciny, mięsa, bardzo dużo warzyw. Praktycznie nie ma wody! To jest wywar i sok z mięsa i warzyw. To jest coś obłędnego. To jest tanio, w porównaniu z tym, co ludzie oferują za skrzydełko od kurczaka i marchewki – mówiła w śniadaniówce.

Przy okazji tłustego czwartku sprawdziliśmy, za ile będzie można kupić pączka w cukierni Ale Gloria. Za jedną sztukę z nadzieniem trzeba będzie zapłacić 6 zł. Do wyboru mamy aż trzy smaki: różany, czekoladowy i malinowy. W ofercie lokalu znajdują się także faworki, a 300 g tego przysmaku to koszt 40 zł.

Trzeba przyznać, że cena nie jest zbytnio wygórowana za wypiek zrobiony z najwyższej jakości produktów. Przed lokalem restauratorki na pewno pojawią się tłumy, które będą chciały skosztować jej słodkich specjałów.


Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler pokazała swoje obrazy w DDTVN

Magda Gessler pokazała swoje obrazy w DDTVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×