Zbigniew Zamachowski docenił Monikę Richardson po rozstaniu. Dopiero teraz zobaczył, jak wiele stracił. A co z nową partnerką?

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski zakończył związek z Moniką Richardson. Jak donosi jeden z tygodników, podobno dopiero po rozstaniu docenił żonę.

Zbigniew Zamachowski kilka miesięcy temu rozstał się z Moniką Richardson. Na początku te informacje podawały jedynie tabloidy. Po czasie potwierdzili je sami zainteresowani. Dziennikarka jako pierwsza przerwała milczenie. Przekazała, że mąż podjął decyzję o zakończeniu małżeństwa. Nie ukrywa jednak, że winne są obie strony.

Zamachowski przez kolejne tygodnie nie reagował na te słowa. Niedawno wydał jednak książkę, w której wspomina żonę. Napisał, że nieco przeszkadza mu nadopiekuńczość Moniki. Czasami chciałby sam o sobie decydować.

Od momentu rozstania Zbigniew jest łączony z inną Gabrielą Muskałą. Aktorka na temat mężczyzny wypowiedziała się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Pod jego adresem nie szczędziła komplementów:

Widziałam wiele jego filmów. Widziałam go u Kieślowskiego, u Kutza, u Wajdy i na scenie. Uważam, że jest wybitnym aktorem. Ikoną polskiego filmu i teatru.

Zbigniew Zamachowski po rozstaniu docenił Monikę Richardson

Chociaż od rozstania Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson minęło kilka miesięcy, do kolorowej prasy docierają nowe informacje na ten temat. Niedawno informator Na żywo doniósł, że aktor po rozstaniu docenił żonę. Dopiero teraz widzi, ile energii i uwagi poświęcała na załatwianie codziennych sprawunków:

Zbyszek mieszka sam i teraz sam musi wszystko ogarniać. Czuje się tym przytłoczony. Docenił Monikę, która go w tym wyręczała. On jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów, nie potrafi załatwić spraw przez internet. Na szczęście znalazł oparcie w dzieciach. Młodsza, 19-letnia córka Bronia stara się mu pomóc. Uczy go m.in. jak wykonać szybkie przelewy przez internet — zdradza Na żywo osoba z otoczenia aktora.

Osoba z otoczenia Zamachowskiego skomentowała rzekomy nowy związek aktora. Powiedziała, że wiele osób nie wróży im długiej, wspólnej przyszłości:

W środowisku mówi się, że niedługo i ten związek Zbyszka się skończy. Oboje są artystami, nie mają łatwych charakterów i potrzebują kogoś, kto ogarnie przyziemną rzeczywistość — dodaje informator tygodnika.

Na ten moment Zbigniew Zamachowski nie skomentował tych rewelacji.


Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy

Monika i Zbigniew Zamachowscy na pogrzebie Łapińskiego

Monika i Zbigniew Zamachowscy na pogrzebie Łapińskiego

Komentarze

 • Gosc pisze:

  Faktycznie tata Muminka

 • Gosc pisze:

  Aktorem może jest dobrym ale całą resztą pożal się Boże patykiem bym go nie tchnela

 • Gość pisze:

  Oboje siebie warci. Żadnego z nich mi nie żal.

 • GośćTaka prawda pisze:

  Monika i Zbyszek siebie warci. Nie żal mi ani jednego,ani drugiego.

 • Kim pisze:

  P. Monika fajna babka moze przebierac w facetach ile sie da
  P.Zbigniew taka troche fajtlapa nie pasowali do siebie o dobrze ze sie rozstali

 • Ircia pisze:

  Nie oceniajcie nikogo spojrzcie na siebie.To ich życie i nic nikomu do tego. Szkoda ze zostawił zone i dzieci to napewno zjego strony bylo ohydne ale na to nikt wplywu niema a i nie wiadomo jak tak naprawde bylo w tym małżeństwie.Szkoda że rozszedl sie z kobietą dla ktorej zostawił zone i dzieci. Skoro już poszedł na całość to mógł z Ricardson żyć w zgodzie do końca dni na dobre i na złe póki śmierć nie rozdzieli. SAMO ŻYCIE ALE MOŻE JESZCZE TLI SIE W NICH MIŁOŚĆ I WRÓCĄ DO SIEBIR GDY ZROZUMIA CO STRACILI OBOJE

  • Gość pisze:

   Dobre spostrzeżenia i ładnie życzliwie napisane.

  • Gość pisze:

   Kobieto, gdyby Monika albo Mama ich dzieci chciały go przyjąć to dla oznaczałoby to brak godności u tych pań A swoją drogą jesli wchodziły z nim w związek wiedząc że jest w związku to zapłaciły za to swoją cenę Panie bądźcie bardziej odpowiedzialne skoro panowie nie poczuwają się do odpowiedzialności bo takim mężczyznom nie należy ufać

 • Gość pisze:

  Powinien siedzieć z żoną i dziećmi i to by było najlepsze dla niego i dzieci

  • Gość pisze:

   Nie sądzę.Jak rodzice są wobec siebie obojętni lub drą koty o wszystko lub co gorsza,nie mogą już na siebie patrzeć,to to nie jest dobre dla dzieci ani dla nikogo.Lepiej się rizstać a dzieci…zawsze bedą jego dziećmi,nawet wtedy gdy bedzie miał piatą żonę.

 • Gość pisze:

  Pani Monika nie jest może moja ulubienicą, często mówi rzeczy z którymi się nie zgadzam , ale czas z Zamachowskim naprawdę jej nie służył, marniała i robiła się z niej zaniedbana baba. Żal było patrzeć ,to atrakcyjna,inteligentna kobieta, która teraz z nowym partnerem rozkwita i wraca do poziomu który tyle lat prezentowała. Brawo.A pan Zamachowski? Na pewno świetny aktor,artysta, tylko takie codzienne człowieczeństwo zdecydowanie mu nie wychodzi

 • Gość pisze:

  Poprostu stary satyr. Kompletnie p. Monika nie pasowała do niego. Genialny aktor, fatalny partner. Do tego ta Muskala koszmar. Przechodził z jednego związku w drugi. Nie dawał ani raz sobie czasu żeby pobyć sam ze soba.Wchodzi w kolejny związek gdy stary jeszcze trwa. Poprostu zdrajca. Żal mi p. Moniki że tyle lat wierzyła, że to,, gapcio,, któremu trzeba służyć pomocą a on ją poprostu wykorzystał i zdradził. Makabra. Cwany stary powtórzę satyr z beznadziejna Muskala przy boku.

  • Gość pisze:

   Ale sobie kobieto ulżyłas…😏

  • ??? pisze:

   Dlaczego niby pani Muskala ma być beznadziejna? Wygląda na sympatyczną osobę i spełnia się w swoim zawodzie aktorki teatralnej. P.S. A naczynia pozmywane?

  • Gość pisze:

   A czy Pani Monika, ktorej tak Ci żal, zastanawiała sie jak czuje sie zona z 6 dzieci opuszczona przez p. Zamachowskiego dla niej??? Karma wraca!!! Mnie jej nie żal…

 • Ciri pisze:

  On jest w ogóle taki biedny, gapciowaty artysta, który nie ogarnia rzeczywistości. I zawsze znajdzie się jakaś kobieta, żeby mu pomóc… I kolejna… I kolejna 🤦

 • Gośćmarzena pisze:

  Szkoda tej kobiety było dla takiego dziada

 • Gość pisze:

  Pani Moniko, a gdzie pani oczy miała?

 • Wiola pisze:

  Mężowie zazwyczaj doceniają własne żony kiedy jest już za późno

 • Gość pisze:

  Jeszcze troche i będzie stary zaniedbany pryk

 • Helcia pisze:

  Biedny Zbyszek nie trawi faktur irachunkow .Nie trawil tez alimentow to poszukal bankomat który jak juz wyplacil jego zobowiazania to odstawil d…k i cham .

 • Gość pisze:

  Przynajmniej wyglądał jakoś

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×