Tabloid ustalił z kim spotyka się Blanka Lipińska. Tego przystojniaka doskonale znają fani filmu „365 Dni”. To będzie najgorętsza para show-biznesu!

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem przestała afiszować się uczuciami w social mediach. Tabloid postanowił ustalić z kim się spotyka. Fani doskonale znają tego przystojniaka. 

Blanka Lipińska szturmem wdarła się do show-biznesu. Pisarka sprawiła, że kobiety nie tylko w Polsce, ale i w różnych zakątkach świata znowu sięgnęły po książki. Jest ona autorką bestsellerowych erotyków z cyklu 365 dni. Powieści, które wyszły spod jej pióra, szybko doczekały się ekranizacji, nad którymi czuwała sama gwiazda. Dzięki sukcesowi, jakie odniosła szybko znalazła swoje miejsce w show-biznesie.

Fani zaczęli interesować się nie tylko jej życiem zawodowym, ale też prywatnym. W tym zaczęło dziać się całkiem sporo w momencie, gdy na jej drodze pojawił się Baron. Przez kilka miesięcy, byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Ich związek był bardzo medialny i rozpadł się dosłownie z dnia na dzień. Po wszystkim pisarka wydała krótkie oświadczenie.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół.

Teraz jej serce znowu zabiło mocniej. Z kim się spotyka?

Blanka Lipińska na randce. Z kim spotyka się spotyka?

Blanka i Baron przestali być parą niemal dwa lata temu. Muzyk szybko na nowo zaczął układać sobie życie i kilka dni temu świętował pierwszą rocznicę związku z Sandrą Kubicką. Pisarka po tym, jak dzieliła się z fanami szczegółami uczucia łączącego ją z gitarzystą, w kolejnej relacji postanowiła być bardziej powściągliwa. Przez długi czas uchodziła za singielkę i nie potwierdzała, że jej serce jest zajęte. Chociaż paparazzi kilka razy sfotografowali ją z przystojniakiem, to para nie dodawała wspólnych zdjęć w social mediach i nie pojawiała się razem na salonach.

To z kim spotyka się ulubienica internautów spędzało niektórym sen z powiek. Sprawie postanowił bliżej przyjrzeć się portal Pudelek. Najpierw opublikował on serię zdjęć z randki, jaką para spędziła w Sopocie, a później ustalił, że pisarka zasypywała pocałunkami poznanego na planie aktora. Jak twierdzi portal spotyka się z Pawłem Baryłą. Mężczyzna pracuje jako scenograf i na swoim koncie ma takie filmy jak: Krime Story. Love Story czy Czarny Młyn.

Fani Blanki i jej twórczości mogą go doskonale kojarzyć z filmu 365 dni: Ten Dzień. Tam wcielił się w postać hiszpańskiego ochroniarza, którego widać w kilku scenach. Jak na razie gwiazda nie skomentowała rewelacji, które podał Pudelek. Pozostaje poczekać na jej oficjalny komentarz.

W naszej galerii możecie zobaczyć kadr z filmu, na którym widać Pawła.


Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×