To z nim Iza Małysz zatańczy w „TzG”. U boku tego przystojniaka Kryształową Kulę ma w zasięgu ręki

Iza Małysz

Iza Małysz

Iza Małysz już we wrześniu pojawi się na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Żona Adama Małysza zatańczy u boku prawdziwego przystojniaka. Ten duet ma poważne szanse na zwycięstwo. Kto będzie jej towarzyszył?

Iza Małysz jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami. Program już jesienią pojawi się w ramówce stacji Polsat. Poprzednia odsłona obfitowała w wiele emocji nie tylko tych tanecznych, ale także niepewności związanej z pandemią koronawirusa. Najpierw wiosną przerwano emisję, a później kilku uczestników pożegnało się z show ze względu na chorobę. Szczęśliwie do finału udało się dotrzeć Edycie Zając i Julii Wieniawie. Pierwsza z wymienionych sięgnęła po Kryształową Kulę.

Już za miesiąc gwiazdy znowu staną na parkiecie, by pokazać swoje taneczne umiejętności. Oprócz Izy Małysz pojawi się tam między innymi córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk. Wiadomo, że jej tanecznym partnerem będzie Michał Bartkiewicz, który był tancerzem towarzyszącym Edycie Zając w drodze po zwycięstwo. Ujawniono też, z kim na parkiecie pojawi się żona Adama Małysza.

Z kim w Tańcu z Gwiazdami zatańczy Iza Małysz?

Iza Małysz przez wiele lat towarzyszyła mężowi w sportowej karierze i podczas gdy Adam poświęcał się pracy, ona dbała o dom i ich córkę Karolinę. Teraz w końcu ma czas dla siebie i postanowiła wykorzystać go, przyjmując zaproszenie do tanecznego show.

Wielokrotnie otrzymywałam zaproszenia do poprzednich edycji programu. Jednak do tej pory z różnych względów nie byłam gotowa na taki krok – wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Przygotowania i treningi do programu już się rozpoczęły. Podczas sesji zdjęciowej do spotu promującego uwielbiany przez widzów program Iza zdradziła, jaki powinien być jej idealny partner taneczny.

Na pewno wyrozumiały, cierpliwy, musi umieć mnie okiełznać, bo mam temperament, musi być uśmiechnięty, mieć poczucie humoru, znać się na skokach oczywiście też musi, ni i żeby był wyższy ode mnie — powiedziała.

Jak podaje portal Pomponik, Iza na parkiecie pojawi się u boku Stefano Terrazzino. Jest on prawdziwym weteranem parkietu i Tańca z Gwiazdami. Wystąpił już w dwunastu edycjach programu. Aż cztery razy udało mu się sięgnąć po zwycięstwo. Kryształową Kulę zdobył razem z: Kingą Rusin, Anetą Zając, Agata Kuleszą i Agnieszką Sienkiewicz. Julię Wieniawę w poprzedniej edycji również doprowadził do finału.

Iza i Stefano momentalnie „kliknęli”. Są w podobnym wieku, mają podobne poczucie humoru – od razu złapali dobry kontakt. Dla Izy udział w programie to duże wyzwanie, zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, dlatego w parze z kimś o takim doświadczeniu jak Stefano czuje się bezpiecznie. Wie, że kto jak kto, ale on będzie umiał ją przeprowadzić przez ciężkie chwile.  Iza wie, że ze Stefano musi się przyłożyć do treningów i czeka ją ciężka praca. Jest na to gotowa – zdradziła portalowi osoba z produkcji.

Wygląda na to, że zarówno Oliwia Bieniuk jak i Iza Małysz są bardzo poważnymi kandydatkami do zdobycia Kryształowej Kuli w nadchodzącej edycji. Za którą gwiazdę będziecie trzymać kciuki?


Izabela Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Izabela Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Sylwia Bomba, Iza Małysz, Kinga Sawczuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Sylwia Bomba, Iza Małysz, Kinga Sawczuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Agata Kulesza i Stefano Terrazzino wygrali 8 edycję Tańca z gwiazdami w TVN

Agata Kulesza i Stefano Terrazzino wygrali 8 edycję Tańca z gwiazdami w TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×