Odmieniona Izabela Małysz wylicza cechy idealnego partnera tanecznego. Żona Adama wygląda jak milion dolarów, a jej wymagania zaskakują

Iza Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Iza Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Izabela Małysz już niedługo zaprezentuje swoje taneczne umiejętności w show Taniec z Gwiazdami. Póki co możemy oglądać jej metamorfozę do programu. Odmieniona wyznała, jaki taneczny partner jej się marzy.

Iza Małysz od wielu lat tworzy udany związek z legendarnym skoczkiem narciarskim Adamem Małyszem. W czasie gdy był u szczytu kariery, to ona była dla niego największym wsparciem i wzięła na siebie ciężar prowadzenia domu i opieki nad córką Karoliną. Do tej pory żona sportowca unikała medialnego rozgłosu, więc jej decyzja o udziale w Tańcu z Gwiazdami może być sporym zaskoczeniem. W rozmowie z portalem Pomponik zdradziła, dlaczego zdecydowała się na udział w  show.

Wielokrotnie otrzymywałam zaproszenia do poprzednich edycji programu. Jednak do tej pory z różnych względów nie byłam gotowa na taki krok. Był też czas w moim życiu, kiedy postanowiłam całkowicie wycofać się z życia publicznego. Kariera sportowa męża, szum medialny, zainteresowanie kibiców, a co się z tym wiąże – również złe tego strony spowodowały, że po prostu chciałam mieć „święty spokój”.

Decyzje uzasadniła także tym, że odkąd jej córka wyfrunęła z rodzinnego gniazda, a Adam zakończył karierę, ma więcej czasu i bez szkody dla życia rodzinnego może zająć się innymi sprawami.

Obecnie możemy podpatrywać jej przygotowania do show w social mediach. Jak wygląda odmieniona Izabela Małysz?

Izabela Małysz na planie Tańca z Gwiazdami. Jak wygląda?

Kolejna edycja Tańca z gwiazdami jeszcze zanim się rozpoczęła, zdążyła wzbudzić wśród widzów spore emocje. Większość internautów nie kryła rozczarowania obsadą 25. sezonu, twierdząc, że na parkiet nie udało się zaprosić żadnych gwiazd. Przypomnijmy, że tym razem zatańczą dla nas m.in. Oliwia Bieniuk, Kajra, Sylwia Bomba czy Radosław Liszewski.

Na parkiecie zobaczymy również Izabelę Małysz. Niedawno żona Adama Małysza pojawiła się na planie promocyjnego spotu programu. W środę zaprezentowała natomiast instagramowym fanom zdjęcie spakowanych walizek na tle górskich krajobrazów, ogłaszając, iż właśnie rozpoczyna przeprowadzkę do Warszawy. Natomiast w sobotę pochwaliła się kreacją, przygotowaną do jednego z występów.

Sukienka podkreśliła talie Izabeli Małysz, ale też dekolt i nogi. Żona Adama wygląda fenomenalnie.

Na profilu programu pojawiło się także wideo, w którym Izabela zdradziła, jaki powinien być jej taneczny partner.

[…] na pewno wyrozumiały, cierpliwy, musi umieć mnie okiełznać, bo mam temperament, musi być uśmiechnięty, mieć poczucie humoru, znać się na skokach oczywiście też musi, ni i żeby był wyższy ode mnie — powiedziała.

Na profilu programu internauci mogli podejrzeć Izę także podczas przygotowań do sesji i zobaczyć, jak pozuje do kolejnych ujęć oraz testuje specjalny instagramowy filtr. Dla żony Adama Małysza program jest celebryckim debiutem. Oglądając nagrania zza kulis, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że wciąż jest lekko onieśmielona zamieszaniem w show. Miejmy nadzieje, że szybko oswoi się z kamerami i będzie miała prawdziwa przyjemność z występów.


Izabela Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Izabela Małysz w Tańcu z Gwiazdami

Sylwia Bomba, Iza Małysz, Kinga Sawczuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Sylwia Bomba, Iza Małysz, Kinga Sawczuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Iza Małysz — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Iza Małysz — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×