Szukaj

Syn Michała Wiśniewskiego pisze o wypadku i prosi o pomoc. Sprawa jest poważna

Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski

Syn Michała Wiśniewskiego opublikował na Instagramie prośbę o pomoc. Pisze o wypadku. Sprawa jest bardzo poważna. Zobaczcie.

Xavier Wiśniewski to najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Chłopiec ma jedną rodzoną siostrę, 16-letnią Fabienne. Ich matką jest Marta Mandaryna Wiśniewska. Ma także dwie przyszywane siostry – 12-letnią Vivienne Viennę i 13-letnią Etiennette Annę. Dziewczynki pochodzą ze związku Michała i jego trzeciej żony – Anny Świątczak. Niedawno pojawił się na świecie najmłodszy z potomków wokalisty Ich Troje, Falco Amadeus, ze związku z tajemniczą Polą.

Xavier bardzo dba o dobre relacje w bliskimi. Na jego Instagramie często goszczą członkowie rodziny.

Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (…) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną – mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki (przyp. red. Tajner), Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem – mówił.

Pierworodny syn Wiśniewskiego jest już pełnoletni i ma sprecyzowane zainteresowania. Jego największą pasja jest piłka nożna, ale interesuje się także muzyką i jest niezłym tancerzem. Jest także bardzo empatyczny. Właśnie na swoim Instagramie zaapelował o pomoc.

Xavier Wiśniewski na Instagramie prosi o pomoc

Na Instastory Xaviera pojawiła się informacja, w której syn Michała prosi o pomoc dla mamy koleżanki. Pokrótce opisał, co się wydarzyło i dlaczego potrzebne jest wsparcie:

Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została powaznie potrącona przez samochód, jadac na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek. Opiekuje sie mama z babcią caly czas. Niestety koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio.

Z góry dziękuję – napisał.

Xavier Wiśniewski - zbiórka pieniędzy dla mamy znajomej

Xavier Wiśniewski – zbiórka pieniędzy dla mamy znajomej

W opisie podał także link do zbiórki na rehabilitację mamy swojej znajomej. Jeśli ktoś chciałby pomóc, to szersze informacje znajdzie tutaj.


Xavier Wiśniewski - zbiórka pieniędzy dla mamy znajomej

Xavier Wiśniewski - zbiórka pieniędzy dla mamy znajomej

#DajŻyćKulturze - Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

#DajŻyćKulturze - Michał Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski singiel Prąd

Xavier Wiśniewski singiel Prąd

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×