Szukaj

Wycieńczona Angelina Jolie na okładce tabloidu. Gwiazda nieźle się przestraszy, jak to zobaczy

Angelina Jolie walczy z Bradem Pittem na noże o opiekę nad dziećmi! Podobno bardzo ją to męczy, nie może jeść i chudnie w oczach. Do tego zajęta jest promocja Czarownicy 2. Zobaczcie, co się dzieje.
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie, to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Gdziekolwiek się nie pojawia, wzbudza zachwyt fanów, którzy od lat podziwiają ją za grę na szklanym ekranie i niebanalną urodę. Obecnie jest świeżo po rozwodzie z Bradem Pittem i podobno jest wykończona.

Zobacz: Angelina Jolie z dziećmi na premierze „Czarownicy 2”. Błyszczała jak diament. Wyglądała pięknie

Angelina Jolie ma zaburzenia jedzenia?

Tabloid pokazał zdjęcie wycieńczonej gwiazdy. Angelina Jolie wygląda jak szkielet, do tego ma dziwnie zniekształcona twarz, a tytuł mówi o jej problemach z jedzeniem, spowodowanych walką rozwodową z Bradem Pittem.

Tabloid twierdzi, że Angelina Jolie prowadzi strajk głodowy, odkąd sędzia w zeszłym roku orzekł, że musi dzielić opiekę nad sześciorgiem dzieci z Bradem Pittem.

W czerwcu 2018 r. sędzia ostrzegł aktorkę, że ryzykuje utratą podstawowej opieki nad swoimi dziećmi, jeśli nie pozwoli Bradowi Pittowi spędzić z nimi więcej czasu. Według NW aktorka odmawia jedzenia jako protest przeciwko tej decyzji. Nie jest jasne, jak to miałoby ukarać kogoś innego oprócz niej, więc jest to dziwne doniesienie. Mimo to rzekomy informator mówi

Jest wyczerpana samotnym rodzicielstwem i wyczerpującym harmonogramem podróży, ale co najgorsze, nadal ma ogromne problemy z jedzeniem.

Podobno źródło twierdzi ponadto, że Jolie miała upaść przed premierą Czarownicy 2 w Los Angeles pod koniec ubiegłego miesiąca.

Wspomniała, że ​​czuje się słabo i musiała pozostać przy swoim asystencie, aby uratować się przed upadkiem – dodaje informator – Najwyraźniej odmówiła jedzenia. Ona ma obsesję na punkcie pozostawania szczupłym i jedzenia jak najmniej, co jest sposobem na utrzymanie kontroli.

Źródło kontynuuje doniesienia:

Ona dzieli swój czas między promocją Czarownicy, a  kręceniem The Eternals w Londynie i próbą uzgodnienia swojego harmonogramu z Bradem dla dzieci w LA. Przy tak wielu zajęciach jej jedzenie – lub jego brak – wydaje się być jedyną rzeczą, którą może kontrolować.

Nieznany informator dochodzi do wniosku, że aktorka posiada wszystkie cechy szczególne dla anoreksji.

Angelina Jolie na okładce tabloidu. Czy to podły fotomontaż?

Jak już wspominaliśmy, zdjęcie na okładce tabloidu jest szokujące i sama Angelina Jolie mogłaby się na nim nie rozpoznać. Z pewnością jest wyretuszowane, wystarczy je porównać z tymi z imprezy – znajdziecie je w naszej galerii.

Zobacz: Angelina Jolie w żółtej sukience promuje nowy film. W takiej kreacji jeszcze jej nie widzieliśmy

Angelina Jolie znowu schudła?

Angelina Jolie na okładce NW Weekly

Zobacz: Naga Angelina Jolie na okładce francuskiego magazynu. To zdjęcie rozbudzi Waszą wyobraźnię!


Angelina Jolie znowu schudła?

Angelina Jolie znowu schudła?

Angelina Jolie - Czarownica 2, premiera

Angelina Jolie - Czarownica 2, premiera

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×