Szukaj

Wstrzymano premierę „Dance Dance Dance 3”. To już oficjalne. Program nie pojawi się na antenie

Dance Dance Dance 3

Dance Dance Dance 3

Trzecia edycja programu Dance Dance Dance miała się pojawić na ekranach już w nadchodzący piątek. Niestety widzowie nie zobaczą premierowych odcinków. Co się stało?

Dance Dance Dance to program, który szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. Taneczne widowisko z udziałem gwiazd już od pierwszej edycji zgromadziło przed telewizorami sporą widownię. Nie dziwi więc fakt, że TVP zdecydowała się na dwie kolejne odsłony. O nadchodzącej jest głośno już od kilku tygodni, a to za sprawą przede wszystkim zmian w obsadzie.

Z jury programu zniknęli Anna Mucha i Robert Kupisz. Ich miejsca zajęli Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egrurrola, który zdecydował się na bardzo głośny transfer ze stacji TVN. Za jurorskim stołem zasiądzie też dobrze znana widzom z poprzednich edycji Ida Nowakowska.

Taneczne show doczekało się też nowej pary prowadzących. Wcześniej gwiazdy na scenie i za kulisami wspierali Tomek Kammel i Tamara Gonzalez. Już niedługo w roli prowadzących zadebiutują Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Premiera Dance Dance Dance 3 przesunięta. Niepokojące wieści z planu

Od dawna znane są już nazwiska gwiazd, które mają zaprezentować się na parkiecie w wybranych choreografiach i powalczyć o jak najwyższe noty od jury. Uczestnicy już od kilku tygodni wylewają siódme poty na treningach. W wiosennej ramówce stacji już w nadchodzący piątek, 5 marca o godz. 20:30, miała zadebiutować trzecia edycja Dance Dance Dance. Tak się jednak nie stanie. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Zaplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta. Program „Dance Dance Dance” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku. Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2 – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Wśród ekipy stwierdzono przypadki zarażenia COVID-19. W nadchodzący piątek zamiast premierowej edycji programu widzowie zobaczą odcinki Przesłuchań w ciemno czwartej edycji The Voice Kids.

Program Dance Dance Dance 3 jeszcze w marcu ma wrócić na antenę Dwójki. Nowa data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Całej ekipie i uczestnikom życzymy dużo zdrowia.


Agustin Egurrola w jury Dance Dance Dance

Agustin Egurrola w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Ida Nowakowska w jury Dance Dance Dance

Ida Nowakowska w jury Dance Dance Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×