Szukaj

Nie żyje gwiazda „Sanatorium miłości”. Marta Manowska przekazała smutne wieści

Sanatorium miłości 3

Sanatorium miłości 3

Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji programu Sanatorium miłości, nie żyje. Te smutne wieści przekazała Marta Manowska, która umieściła poruszający wpis na Instagramie.

Sanatorium miłości zadebiutowało na antenie TVP1 w 2019 roku. Od tego momentu wyemitowano trzy serie. W każdej pojawiło się 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Razem spędzali trzy tygodnie zamknięci w tytułowym sanatorium. Przez ten czas poznawali się, biorąc udział w różnego rodzaju aktywnościach. Między niektórymi narodziło się uczucie.

Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

W trzeciej edycji pojawił się m.in. Władysław Szustorowski, który miał 73 lata. Był pasjonatem żeglarstwa. W programie często wspominał swoją zmarłą żonę. Chętnie opowiadał też o córce, Milenie.

W sobotę media obiegły smutne wieści. 73-latek zmarł 9 kwietnia, o czym poinformowano na Instagramie Telewizji Polskiej. Umieszczono archiwalne zdjęcie. W podpisie przekazano kondolencje:

Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium Miłości. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia. #badzmyrazemtvp

Na smutne doniesienia zareagowała prowadząca Sanatorium miłości, Marta Manowska, która pożegnała uczestnika. Wspomniała wspólne chwile, które spędzili w programie, opowiedziała o momentach, których nie zapomni:

Władku. Trudno znaleźć słowa. Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny… Wiele dni czekaliśmy na dobre informacje. Nie przyszły… Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. A było ich sporo. Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. Zawsze czekałeś na mnie po porannej rozmowie w pijalni. Rozmawialiśmy dalej, a Ty z parasolem, prawdziwy dżentelmen, odprowadzałeś mnie aż do drzwi. Pamiętam nasza pierwsza rozmowę na pontonach – o żaglach – Twojej wielkiej miłości. Nikt z nas nie zapomni Twojego meldunku złożonego ukochanej żonie z wychowania córki Mileny. Kochałam Twój spokój, ton, wyważenie, inteligencje i DOBROĆ. Samą dobroć.

Gwiazda w dalszej części wpisu podkreśliła, że stara się inspirować zachowaniem Władysława w codziennym życiu. Złożyła też kondolencje rodzinie:

Postaram się być tutaj choć na mały wzór Ciebie. I mam nadzieję kiedyś będę mogła złożyć Ci meldunek. Władku. Kochany odpoczywaj. Ostatnie dni Cię zmęczyły. Płyń w Twój najpiękniejszy rejs. Córce Milenie i całej rodzinie składam głębokie wyrazy współczucia.

Na ten moment nie ujawniono, co było przyczyną śmierci pana Władysława z Sanatorium miłości.

Mężczyzna nie jest jedynym uczestnikiem  show z udziałem seniorów, który zmarł w ostatnim czasie. W 2019 roku pożegnaliśmy Cezarego Mocka z pierwszej edycji, który przegrał walkę z chorobą.


Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

Władysław Szustorowski z Sanatorium miłości nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×