Gwiazdy żegnają Witolda Paszta: Cugowski, Gąsowski, Kazadi, Brzozowski… W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji

Gwiazdy żegnają Witolda Paszta

Gwiazdy żegnają Witolda Paszta

Gwiazdy pożegnały Witolda Paszta. Cały show-biznes pogrążył się w żałobie. Kto i jak zapamiętał lidera zespołu Vox? Oto najbardziej poruszające wpisy.

Witold Paszt nie żyje. Mężczyzna odszedł 18 lutego. Dziś przykrą wiadomość przekazały córki muzyka – Aleksandra oraz Natalia. Muzyk zmarł dzień po 4. rocznicy śmierci swojej żony Marty. Ich pociechy nie ukrywały, że są zdruzgotane tą sytuacją. Wyjawiły, co było przyczyną zgonu:

Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa. Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył.

Witold Paszt nie żyje. Gwiazdy żegnają artystę

Witold był związany z show-biznesem. W 2021 roku dołączył do panelu jurorskiego w programie The Voice Senior, w którym dawał rady podopiecznym. Wiele gwiazd, z którymi miał okazję współpracować, postanowiło go pożegnać. Piotr Cugowski, który również zasiadał w czerwonym fotelu, we wzruszających słowach skomentował  śmierć kolegi oraz złożył kondolencję rodzinie:

Już nigdy nie spotkamy się w tym składzie. Żegnaj, Witku. Na zawsze zapamiętam Cię takiego, jak podczas naszej krótkiej, lecz wspaniałej wspólnej przygody w The Voice Senior – uśmiechniętego, dowcipnego i pełnego prawdziwej, ludzkiej życzliwości. Serce pęka… Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Piotr.

Piotr Gąsowski nie ukrywa, że od dziecka podziwiał Witolda. Później stało się tak, że nawiązali ze sobą współpracę, która przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Prezenter wyznał, że jest przygnębiony oraz zrozpaczony wiadomością o jego śmierci:

Nie wierzę, płaczę😢… Odszedł Witek Paszt! Wiciu był jedną z tych osób, które były ze mną od zawsze… Moi rodzice uwielbiali Witka i Grupę Vox i to uwielbienie odziedziczyłem po nich…A kiedy poznałem ich osobiście a na dodatek mialem zaszczyt z nimi i z Witkiem występować , jeździć po świecie i się przyjaźnić… byłem z tego tytułu bardzo dumny… A teraz nadal jestem dumny ale przede wszystkim jestem… zrozpaczony i niezwykle przygnębiony… podobnie jak wszyscy Jego bliscy , przyjaciele i fani! Ale najbardziej przytulam wspaniałą rodzinę Witka! Witek był świetnym Tatą i Mężem… Jak napisały jego zrozpaczone dzieci, Wiciu bardzo spieszył się do ich ukochanej Mamy i jego ukochanej Żony, która odeszła 4 lata temu… Wiciu najdroższy…„Pasztu” nasz kochany… Będziemy tęsknić… bardzo… Żegnaj Przyjacielu.

Śmierć muzyka wstrząsnęła także Rafałem Brzozowskim. Portal Pudelek, poprosił go o komentarz w sprawie. Artysta wyznał, że był niezwykle związany z Witoldem. Zdradził, że w przeszłości wielokrotnie mu pomagał. Opisał także, jaki był jego zdaniem:

Strasznie smutny dzień i fatalna informacja. Jest mi niesamowicie przykro, świat muzyki stracił wielki talent i niezwykłą osobowość. Ja prywatnie wspaniałego kolegę i przyjaciela, do tego mieszkańca Zamościa, z którym jestem tak zżyty. Doskonale lokalny patriota, genialny muzyk zawsze przyjazny, pomocny, pomagał mi w prostych sprawach w Zamościu. Nieoceniona strata. Chorował długo, ale miał taki optymizm życia, że byłem pewien jego powrotu do zdrowia. Najszczersze współczucia dla kochającej rodziny i bliskich. Strasznie mi przykro. Odszedł wspaniały człowiek – wyznał Pudelkowi.

Wśród gwiazd, które pożegnały lidera zespołu Vox, znaleźli się m.in.: Patricia Kazadi, Paulina Krupińska, Majką Jeżowska, Maciej Dowbor, Agnieszka Gozdyra, Andrzej Piaseczny, Mariola Bojarska-Ferenc, a także zespół Pectus.


Andrzej Piaseczny - żegna Witolda Paszta

Andrzej Piaseczny - żegna Witolda Paszta

Rafał Brzozowski - żegna Witolda Paszta

Rafał Brzozowski - żegna Witolda Paszta

Patricia Kazadi - żegna Witolda Paszta

Patricia Kazadi - żegna Witolda Paszta

Komentarze

 • ULA LA pisze:

  SZKODA. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY. SPOCZYWAJ W SPOKOJU.(*)

 • ULA LA pisze:

  CÓŻ PISAĆ. SZKODA . WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY . SPOCZYWAJ W SPOKOJU. (*).

 • Gość pisze:

  Pan Witold pozostanie na zawsze w naszych sercach❤️.Składam Rodzinie Najszczersze wyrazy współczucia.

 • Ale.... pisze:

  Ciepłe słowa w jakich inni o nim mówią najlepiej go określają. Szkoda
  jego obecności , której zabrakni w naszym życiu.On poprawiał jego jakość.

 • GośćAnna pisze:

  Wspaniały uśmiechnięty człowiek. Szkoda ze juz nie zobaczymy Witka .Wyrazy współczucia dla rodziny

 • GośćAnna pisze:

  Sympatyczny ,usmiechniety człowiek. Szkoda ze juz nie zobaczymy Witka. WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.

 • Gość pisze:

  Wspaniały uśmiechnięty człowiek. Szkoda ze juz nie zobaczymy Witka .Wyrazy współczucia dla rodziny

 • Gość pisze:

  Wspaniały,empatyczny człowiek,myślałam,że wystąpię w tym programie i będę w Jego zespole,ze względu Jego osobowosc, marzyłam o tym,szkoda,że to już niemożliwe.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×