Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się nową sesją. Fanka: „A może wrócić wspomnieniami do wczorajszej nocy?”. Aktorka zareagowała

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na Instagramie nową sesją. Jedna z internautek wykorzystała okazję i zapytała aktorkę o wspomnienia z wczorajszej nocy. Gwiazda zareagowała.

Wiktoria Gąsiewska nie narzeka na brak obowiązków. Regularnie pojawia się na planach nowych produkcji – w tym także programów rozrywkowych. Przez ostatnie kilka tygodni prowadziła kulisy Tańca z gwiazdami. Na wizji pojawiała się w towarzystwie Patryka Cebulskiego.

W poniedziałkowy wieczór wyemitowano ostatni odcinek dwunastej edycji tanecznego show. Gdy dobiegł on końca Gąsiewska, podobnie jak inne gwiazdy związane z formatem, wybrała się na imprezę, którą urządzono w jednym z Warszawskich klubów. Uczestników przyłapali paparazzi, którzy zrobili im sporo zdjęć z ukrycia.

Gąsiewska była podobno jedną z ostatnich osób, która opuściła wspomniany lokal. Jak wynika z fotografii, które w mig obiegły media, doskonale bawiła się u boku tancerza, Jakuba Lipowskiego. Paparazzi co jakiś czas fotografowali ich, gdy wychodzili razem na papierosa, popijając kolorowe drinki.

Wiktoria Gąsiewska reaguje na zaczepki internautów

Gąsiewska przez lata obecności w show-biznesie zgromadziła wokół siebie sporo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Aktorka właśnie tam zdradza wybrane ciekawostki z życia prywatnego, a także odsłania kulisy niektórych projektów. We wtorkowe popołudnie pochwaliła się sesją, która powstała we współpracy z jedną z marek. Na planie towarzyszył jej czworonożny przyjaciel:

Za oknem typowa jesienna aura,więc kolejny raz wracam wspomnieniami do mojej i Bonnie sesji zdjęciowej.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach niemal natychmiast pojawiło się sporo komplementów:

  • „Każda dziewczyna jest skarbem, ale tylko niektóre klejnotami.” – Armani.
  • Widzę, że dzwony wracają do łask. Poprzednio moda na takie spodnie była pod koniec lat 90. A Ty w każdej stylizacji genialnie wyglądasz.
  • Pięknie.

Jedna z obserwujących profil gwiazdy poszła o krok dalej i postanowiła nawiązać do zdjęć, które obiegły media:

A może wróć wspomnieniami do wczorajszej nocy?

Wiktoria Gąsiewska nie pozostawiła tego bez reakcji i usunęła wspomniany wpis. Na temat zdjęć wypowiedziała się w rozmowie z Faktem. Zdobyła się na krótki komentarz:

Po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love.

Zdjęcia, które wspomina aktorka, zobaczycie tutaj.

Zobacz też: Gąsiewska złamała serce Zdrójkowskiego. Aktor komentuje jej dwuznaczne zdjęcia z tancerzem. To koniec?


Wiktoria Gąsiewska chwali się nową sesją. Internautka komentuje

Wiktoria Gąsiewska chwali się nową sesją. Internautka komentuje

Wiktoria Gąsiewska chwali się nową sesją

Wiktoria Gąsiewska chwali się nową sesją

Wiktoria Gąsiewska chwali się nową sesją

Wiktoria Gąsiewska chwali się nową sesją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×