Wigilia 2022. Najpiękniejsze stoły gwiazd. U jednych luksus i przepych, a u drugich – tradycja. Lewandowscy, Lipińska, Węgiel, Socha… [ZDJĘCIA]

Wigilia 2022. Stoły gwiazd

Wigilia 2022. Stoły gwiazd

Wigilia 2022. Jak gwiazdy udekorowały wczoraj świąteczne stoły? Zdjęcia z domu Lewandowskich, Roxie Węgiel, Blanki Lipińskiej, Oli Żuraw, Kasi Cichopek i innych znanych Polaków.

Świętowanie Bożego Narodzenia rozpoczyna kolacja wigilijna, która odbywa się 24 grudnia. W zależności od regionu Polski na świątecznym stole znajdziemy inne dania. Wśród nich można znaleźć między innymi: barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, smażonego karpia. Jak wyglądała Wigilia gwiazd. Ich świąteczne zdjęcia zobaczycie tutaj.

Gwiazdy chętnie pokazują, jak udekorowały wnętrza swoich posiadłości. Nie brakuje w nich świątecznych akcentów, gustownie ubranych choinek i pięknych nakryć, oczekujących na gości.

Redakcja Jastrząb Post przyjrzała się też temu, w jaki sposób sławni Polacy udekorowali świąteczne stoły.

Wigilia 2022. Jak wyglądały stoły gwiazd?

Jako pierwsza, bo już 23 grudnia, swój stół pokazała internautom Kasia Cichopek. W centralnym miejscu stanął stroik świąteczny, a na uczestników kolacji czekało więcej niż tradycyjne 12 potraw. Czujne oko internautów wychwyciło, że gwiazda przygotowała m.in. japoński przysmak, czyli sushi.

U części gwiazd dominowały luksus i przepych, a u jeszcze innych – tradycja. Największą liczbę gości zaprosili chyba Robert Lewandowski Anna Lewandowska, na co wskazuje liczba miejsc przy stole. Jak wyglądała wspólna wieczerza gwiazd? Wśród sław, które pochwaliły się swoimi stołami, znaleźli się też: Ola Żuraw, Mateusz Szymkowiak, Roxie Węgiel, syn Beaty Tadli – Jan Kietliński, Małgorzata Socha.

Czyj stół w tym roku zrobił na was największe wrażenie?


Lewandowscy - Wigilia 2022

Lewandowscy - Wigilia 2022

Robert i Anna Lewandowscy spędzili święta poza Polską

Robert i Anna Lewandowscy spędzili święta poza Polską

Blanka Lipińska - Wigilia 2022

Blanka Lipińska - Wigilia 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czy Blanka pokazała pierścionek zaręczynowy??

  • Gość pisze:

   Może to tylko wszystko na pozór. Zajrzeć głębiej wyjdzie coś innego.Za zamkniętymi drzwiami buja się drugie obli ze życia jakwszedzie. Nie bawi mnie przepych za to ciepło rodzinne miłość, docenienie tego co mamy.Kobity dostają głupawki by było ok.
   .Janusze jesteśmy trudni wyłączeni z życia w okresie świątecznym,inne obce baby nie dają nam zyc jakie chcą być pamiętliwe kochające nas Januszy jak ona walczą zabiega pisza sla cuda wiankiwymagaja by miec z nimi staly kontakt,olać nasze życie rodziny związki,być z nimi wirtualnie na jazdy ich sygnał,
   Całe dnie noce czuwają zadają sla .miłosne bzdety wyznania WhatsApp to klebowisko
   chorych Psychicznie rozwodek zaniedbanych nezatek wyraźnie nie dopieszczonych przez mężów.starych panien bab d,iwolagow..kazda sxuka amorow itd..całe dnie I noce sla wirtualne obraxko filmikinagie swoje foty..każda zabiega o mena byle się odezwał.iuwiazaly nie mena baby do debilnych obrazko filmikoe jak one same.Infantylnr Elki.Jadzki,Jaśki ,Aska z czarnym kotem Elka z tortem.Jolka uvezbieczycirlka Maryśki, Goski babcie oszalake 72 latki po spotkaniu kkasiwym .dentystka 72 latka.. byle kochanki Grazynybaranice z Warszawki. Po rozstaniu 10 czy 12lat nie potrafiące zamknąć za sobą drzwi z drugiej strony,czy wyrzucic numer telefonu i żyć swoim życiem..Grażyna trzyma mnie ba zaoss6jak koło ratunkowe po rozstaniu podtrzymuje kontakt by ja sponsorowaćo to tylko jejchodzi wyrachowana była jest I będzie..no jak ma nie trzymać i brać ba litość byłych konkow skoro wieczna bidula.czysty ,zysk.dkatego tak siedzi na mnie okrakiem.cale lara po rozstaniu..trudne .życie my Janusze mamy.,Te baby byle kochanki nie nadają się ani do życia ani , wyrachowania nie chcą odejść..dlatego skomlą żebrzą o pomoc uwagę u byłych kochanków.

  • Gość pisze:

   Zmienię temat co dzisiaj wymysla baby ordynarne sepice z whatsappa..czym uwiaza z dopska nas menow..by klikać w te ich słane pierdolety..zaraz będzie ozesz qorva czego milczysz ile mam czekać.. cóż za kuszące lafiryndy rozwody wybrakowane mezatki siedzą na whatsappie jak wrzody na nas menach. Infantylne narkomany.

 • Gość pisze:

  Każdy ma tak na ile go stać i na ile sobie zapracował, ludzie przestańcie zazdrościć i hejtować. Każdy jest panem swojego losu!!!!wesołych świąt dla wszystkich i więcej życzliwości bo ludzie sobie wrogiem coraz bardziej nawet w święta. Przykre i smutne ale prawdziwe!!!

  • Gość pisze:

   No może i racja,ale jak się obnosisz z wszystkim każdemu ,to nie da się zajmować samym sobą. Sami chcą żeby o nich mówiono

 • DarTom pisze:

  W Play jest jeden co zamiast Św. Mikołaja każe się nazywać gwiazdorem.

 • Krysia pisze:

  Jakie gwiazdy,jakie gwiazdy??? to piosenkarze,aktorzy-bez szkół aktorskich,
  żony dziennikarzy,sportowcy,A nie żadne gwiazdy,one są tylko na Niebie a nie na Ziemi.Zacznijcie myśleć głową.

 • Gość pisze:

  Czy nie przestaniecie z tymi „gwiazdami”???gwiazdy są wyłącznie na niebie,a nie ziemi.To są piosenkarze,aktorzy (niektórzy bez szkoły aktorskiej)żony sportowców ,a nie żadne gwiazdy.Zacznijcie myśleć głową i rozróżniajcie Niebo od Ziemi.To proste.

  • Gość pisze:

   Święta racja

  • Gość pisze:

   Dziwny świat pełen słodkich idiotow I idiotek uważają się za celebrytow a słoma z butów wystaje. Nieraz podziwiam zachowanie przebojowo infantylnych bab starszych młodszych. Obserwuje ich obsesję atakowania nas mężczyzn na komunikatorach np.whatsapp.Zadna baba chłopu nie przepusci..maja kobity wielka chcice i świąd macicy.
   Wisi im to aż po kolana jak ich wymiona gdy sla nam kochasiom byłym swoje pół nagie foty. Niby znajome aż wstyd się przyznawać ze sa wśród moich znajomych na WhatsAppie. Żenada.Jak suki atakują nas mężczyzn. Ze 100bab atakuje nas Januszy. KAZDA Grazyno babciaMYSLI ZE JEST JEDNA. Śmiechu warte jak po spotkaniach nawet klasowych babulinki ożyły i poczuły wole boza wobec kolegów..zwolnijcie babcie wszelkiej.masci czas wam rozum.miec.Zadna z was nie zasługuje na uwagę. Nie te lata. Lustra w domu wam brak.Byle kochanki Grazyny
   Warszawy kupcie sobie lustro .Co z wami nie tak że po latach 10 czy 15 od rozstania znów chcecie wrócić do nas byłych kochanków..te wasze foty wasze twarze figury ,litości daj żyć babo Grażyno.Nie pomoże puder róż kiedy dopa stara już.Slesz mi każda swoje foty udoskonalone. Zresztą po diabła. . Nie ma przyjaźni powrotu do Was ,Grażyny chore z urojenia. Zebranie skomlenie o powrót do was o sponsoring jest poniżej normy. Wstyd I hańba Grazyny.Materialistki nie do życia. Nie po to was zostawiam by wracać. Żałosne bezczelne babcie Graxyny..Zamknij drzwi za sobą z drugiej strony nue bierz nad Januszy na loyoscitd.Wstyd.

 • Gość pisze:

  Bez ślubu bachory nie chrzczone ale w domu wielka wigilia i opłatek, żenada

  • Tradycja pisze:

   Wigilia, choinka to również tradycja. A tradycja jest świecka. Poza tym jako pogadnie, Słowianie obchodzili Szczodre Gody. A przecież my ze Słowian jesteśmy!

  • Gość pisze:

   Kiedyś było biedniej. Teraz znów do biedy wracamy dlatego baby na WhatsAppieprzesladuja Januszy z dobra kabza..Janusze uwiazac się dali ,bylym kochanicomGrazynom.Cwane sztuko Grażyny różnej maści różne diablice zodiakalna cwane msciwe babcie..zostawić babe widac nic nie daje jak ma kolejnego sponsora siedzi cicho da żyć Januszom kochankom bez siebie. Pokaże rogi prawdziwe oblicze zada oczekuje sponsorowania Janusze uciekają.. po 12 czy 10 latach znow Grażyna nie da żyć byłemu kochankowi bo kładzie to na karb byłej miłości. Jest msciwa bezczelna ,zebrze o uwagę jesteś jej kołem zapasowym. Prześladuje byłego kochanka pamięcią o wszelkich życzeniach , urodziny, imieniny święta pogrzeby itd..ta pamięć ma ,powody finansowe masz ja wspomagać darmo nic nie czyni.Kijem byłej kochanicy nie odgonisz..składa się jak scyzoryk zrobi wszystko by żyć być w Twoim życiu.rozwali ci związek ,małżeństwo..trafi się nowy kochanek masz chwilę spokoju .zostawi kochas kolejny Grazke jak bumerang wraca do ciebie niby w imie miłości byłej i wielkiej przyjaźnio latach 15 .. masz być wiecznie z nią po rozstaniu ,sle swoje foty .Foty rodziny..jesteś jej niewolnikiem bo ona niby ciągle kocha..jakie to prymitywne bezczelne cwane babsko zle wyrachowane. Tylu chłopów w Warszawie i każdy od niej ucieka. Ostrzegam na babebaranica uważać radzę i dokładnie poczytać o wadach takiej babci..nie do życia baba kłoda diablica udającą anielice. Może Grażyna poczyta te słowa o sobie i znajdzie jelenia w Warszawie. Zamknie skutecznie drzwi za sobą raz na zawsze..Cud ze jeszcze nie wlazla nam jako 3 do loża.
   Przecież tak lubi trójkąty. Czworkaty i
   Januszy z groszem w kabzie .Biednych nie wydoji przecież.

  • Gośćbebe pisze:

   Żenada żenad nawet powiem.

 • Szczera pisze:

  Chce, żeby te swieta się już skonczyly. Mam nerwice i objawia się ona przy gościach w domu. Zawsze są jakieś szkody. ZAWSZE. Wczoraj goście, dziś goście. Najchętniej bym się spakowała i uciekła do hotelu. Mam dosyć ciągnięcia wszystkich za uszy. Zapraszania co roku, bo ktoś jest sam. Wiem, jak to brzmi, ale dla mnie wigilia to czas rodzinny, a nie kazdego jednego roku z obcymi, co nie potrafią sobie życia poukładać

  • Gośćborgia pisze:

   Jesteś wielka w swojej szczerosci

  • Gość pisze:

   No to po co sobie to robisz? Nie jesteś od naprawiania całego świata.

  • Gość pisze:

   To nie zapraszaj. Pokazujesz że chcesz być dobrym a potem smutki wylewasz w necie

  • Grażyna Swietochowska pisze:

   Kiedyś też byłam osobą wypraszając się…. A teraz zdecydowanie odmawiam, ale i sama nic nie organizuje… Zgadzam się lepiej bez obcych ! Radzę stosować metodę Konopnickiej. Rozdawać kosze z jedzeniem przed świętami.Wystarczy….

  • Gość pisze:

   swiete słowa

  • Gość Toja pisze:

   Kiedyś ty możesz zostać sama na Święta, czy będziesz dobrze czuła się sama? Pewnie tak bo masz paskudny charakter.

  • Marta pisze:

   Wystarczy już „wytrzymywania” i zaciskania zębów. Rób co czujesz, bo na starość będziesz żałowała że spelnialas potrzeby innych, a siebie i swoje potrzeby miałaś za nic! INNI I ICH UCZUCIA SA DLA CIEBIE W TYM MOMENCIE WAZNIEJSZE. PEWNIE NIEKTÓRYCH Z NICH NAWET NIE LUBISZ, A STAWIASZ WYZEJ OD SIEBIE! Pomysł tak o tym… bo krzywdzisz siebie. Radzę z własnego doświadczenia

  • Gość Grażyna Swietochowska pisze:

   A p. Blanka i .p.p. cichopki majom te same zastawe… Promocja ,sponsoring ?

 • Gość pisze:

  Jak inni tradycja to świętość nie znam ale za te pyszności w salonach garazach scianach vaty krusy zusy się naleźą fejs jest super a najlepsza szamanica buzi buzi małpeczko jesteś brzydki ale co mi tam zamkne oczy ta jasne pamietaj torebce ta fajna korona szpanerze z wysypiska mała smutna główko i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×