Szukaj

Jennifer Lopez nie zawiodła. Na święta włożyła kreację na miarę Oscarów. Spektakularna, ale czy wygodna?

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez pochwaliła się kreacją, którą wybrała na kolację wigilijną. Zdecydowała się na model, który śmiało mogłaby włożyć na jedną z branżowych imprez.

Jennifer Lopez jest znana z doskonałego wyczucia stylu. Gdy swoją obecnością uświetnia imprezy, niemal od razu skupia na sobie uwagę fotoreporterów. Powodem są jej szałowe kreacje, które pochodzą spod igły topowych projektantów. Największe nazwiska świat mody od lat zabiegają o to, by to właśnie na suknie ich projektu zdecydowała się artystka.

Nie inaczej było podczas gali wręczenia People’s Choice Awards 2020, której piosenkarka była jedną z głównych gwiazd. Sięgnęła po bardzo elegancką kreację Christiana Siriano, która podkreśliła jej atuty, jakimi z pewnością są smukłe nogi. Włosy zaczesała w wysoki kucyk. Dopasowała delikatne kolczyki w kształcie rombów. Wyglądała świetnie.

Jennifer Lopez: Wigilia Bożego Narodzenia 2020. Jaka kreacja?

Lopez po czerwone ubrania sięga chętnie nie tylko podczas gal, ale także wybiera je na domowe uroczystości. Tak było m.in. w Wigilię Bożego Narodzenia, gdy zdecydowała się na suknię, którą śmiało mogłaby mieć na sobie podczas ceremonii wręczenia Oscarów.

To kreacja z tiulu, która nie ma ramiączek. Jest taliowana w pasie, ma przedłużany tył. Gwiazda, by jak najlepiej ją wyeksponować, stanęła na schodach. Jennifer Lopez dobrała do niej diamentowe kolczyki. Zdecydowała się na wyrazisty makijaż, w którym główną rolę odgrywa mocno podkreślone oko.

Noc przed Bożym Narodzeniem. Życzę wszystkim pięknej wigili — napisała gwiazda w opisie pod zdjęciem.

Gwiazda nie zdradziła, czy kreacja, którą ma na sobie jest wygodna. Trzeba jednak przyznać, że wygląda w niej spektakularnie.

Czy J.Lo poddała się operacji plastycznej?

Warto wspomnieć, że chociaż Lopez jest od lat związana ze sceną, nie zdecydowała się na to, by poprawić swoją urodę. Jej wygląd to zasługa jedynie dobrych genów i odpowiedniej pielęgnacji:

Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry. Chcę, aby moje produkty działały. Chcę, żeby był w nich kwas hialuronowy. Chcę tworzyć rzeczy, które działają, aby nie musieć w pewnym momencie iść pod igłę. Nie mówię, że pewnego dnia tego nie zrobię, ale dotąd jeszcze tego nie zrobiłam – zdradziła J.Lo

W przeszłości gwiazda spotykała się jednak z partnerem, który namawiał ją do skorzystania z pomocy specjalistów. Pisaliśmy o tym tutaj.


Jennifer Lopez - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Jennifer Lopez - Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez – American Music Awards 2020, kreacja Balmain

Jennifer Lopez – American Music Awards 2020, kreacja Balmain

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×