Szukaj

Melania Trump namieszała w Wielkanoc. Po publikacji rodzinnych zdjęć ze świąt ożyły plotki o rozstaniu

Donald Trump, Melania Trump

Donald Trump, Melania Trump

Melania Trump i Donald Trump w styczniu opuścili Biały Dom. Obecnie mieszkają na Florydzie, gdzie także spędzili Wielkanoc. Jednak była pierwsza dama nieco namieszała w mediach. Po publikacji zdjęć ze świąt znowu mówi się o papierowym małżeństwie pary. Dlaczego?

Melania Trump przez ostatnie lata pełniła funkcję pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Modelka poznała swojego przyszłego męża podczas nowojorskiej imprezy Fashion Week w 1998 roku. Był on już wtedy w separacji ze swoją drugą żoną, a piękna Słowianka zawróciła mu w głowie.

Melania i Donald pobrali się 22 stycznia 2005 roku. Sakramentalne tak powiedzieli w kościele na Florydzie, a wesele, na którym bawiło się aż 300 gości, odbyło się w rezydencji Mar-a-Lago należącej do Trumpa, w której zamieszkali po opuszczeniu Białego Domu.

Tuż przed końcem kadencji byłego prezydenta, głośno było o tym, że małżeństwo pierwszej pary jest już zakończone i że na pewno dojdzie do rozwodu. Kolorowa prasa wstrzymała oddech… i nic takiego się nie wydarzyło.

Jednak świąteczne zdjęcia opublikowane przez syna Donalda Trumpa ponownie ożywiły plotki o rozstaniu Melanii z mężem.

Czy Donald Trump i Melania się rozstali?

Były prezydent Donald Trump dołączył do swojej rodziny w Niedzielę Wielkanocną, uczęszczając w nabożeństwie w Palm Beach na Florydzie, zanim wziął udział w corocznym polowaniu na jajka w swoim prywatnym klubie Mar-a-Lago.

Od opuszczenia Waszyngtonu, Donald Trump i była pierwsza dama, Melania, spędzili większość czasu w posiadłości – która teraz służy jako ich dom, a także biuro.

Kiedy była para prezydencka pojawiła się na niedzielnym nabożeństwie w kościele Christ Fellowship w Palm Beach Gardens, zostali publicznie powitani okrzykami przez starszego pastora Todda Mullinsa, który powiedział parafianom:

To także nasz przywilej ich tu widzieć, mam zaszczyt powitać dziś prezydenta i panią Trump.

Mullins powiedział, że wszyscy są mile widziani na nabożeństwie wielkanocnym w jego kościele, czym nawiązał do ostatnich skandali z udziałem byłego prezydenta.

Zawsze zapraszamy wszystkich, aby dołączyli do nas w Chrystusowej Wspólnocie, aby świętować zmartwychwstanie Jezusa. W tym roku być może bardziej niż kiedykolwiek mamy nadzieję, że przesłanie Jezusa o nadziei i zbawieniu rozprzestrzeni się szeroko i przyniesie radość wszystkim, którzy je usłyszą – oświadczył.

Stamtąd Trumpowie powrócili do Mar-a-Lago, gdzie czekali na nich synowie Trumpa, Donald Trump Jr. i Eric Trump, synowa Lara Trump i kilkoro wnucząt. Wszyscy wybrali się na polowanie na jajka.

Zdjęciami ze spotkania podzielił się najstarszy syn byłego prezydenta. Widzimy na nich uśmiechniętego biznesmena i jego najbliższych, ale nie ma Melanii…

Informator People mówi, że podczas gdy rodzina wydawała się wyjątkowo szczęśliwa, Melania miała być w nieco kwaśnym nastroju, nie tylko w Wielkanoc, ale także w ostatnich tygodniach.

Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści.

Takim zachowaniem Melania ożywiła plotki o rozstaniu, a już na pewno o papierowym małżeństwie. Wygląda na to, że ogranicza się tylko do takich czynności, które musi wykonać, a resztę czasu spędza z dala od męża.


Donald Trump z rodziną – Wielkanoc 2021

Donald Trump z rodziną – Wielkanoc 2021

Donald Trump z rodziną – Wielkanoc 2021

Donald Trump z rodziną – Wielkanoc 2021

Donald Trump z rodziną – Wielkanoc 2021

Donald Trump z rodziną – Wielkanoc 2021

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Z poprzednimi żonami też był zgodnym małżeństwem ??? Twoje uwielbienie dla tego buca widać nie ma granic.

  • Gość pisze:

    Melania i Trump są bardzo zgodnym małżeństwem i to co wypisujecie tutaj nie jest prawdą. Media bardzo chcą, żeby ukazywać tę prawdę na wspak i właśnie to robicie. W jaką grę Wy gracie ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×