Wielkanoc 2020 u gwiazd. Jedni pokazują przygotowania, inni składają życzenia. Dzieje się

Wielkanoc 2020 u gwiazd

Wielkanoc 2020 u gwiazd

Malowanie pisanek, szykowanie pysznych potraw i dekorowanie stołu to tylko niektóre z zajęć, które zajmują obecnie czas naszych polskich gwiazd. Jak gwiazdy szykują się do świętowania Wielkanocy?  Sprawdziliśmy.

Ta Wielkanoc będzie zdecydowanie inna niż wszystkie dotąd nam znane. Wszystko to przez wzgląd na obecną sytuację i trwającą na całym świecie pandemię koronawirusa. Rząd wprowadził wiele restrykcji, w tym ograniczenie w poruszaniu się. Zalecono także izolację w postaci domowej kwarantanny oraz odradzono odwiedzanie się w czasie świąt.

Święta mamy spędzić w jak najmniejszym gronie, jedynie w otoczeniu osób, z którymi mieszkamy pod jednym dachem. Wszystko to ma na celu ograniczenie transmisji wirusa SARS-CoV-2 i spłaszczenie krzywej zachorowań. Jednak to nie powstrzymało nikogo przed rzuceniem się w wir świątecznych przygotowań. Polskie gwiazdy z wielką chęcią podzieliły się swoimi aktywnościami na Instagramie.

Wielkanoc 2020: jak przygotowują się polskie gwiazdy?

Oczywiście każda z nich przede wszystkim zajęła się przygotowywaniem świątecznych potraw. W kuchni na pewno spotkamy Magdę Gessler, Małgorzatę Sochę, Annę Starmach, Ewę Wachowicz, czy Miss Polski Ewę Mielnicką. Wszystkie panie zgodnie dały się ponieść wielkanocnemu szaleństwu i wypiekają na potęgę. Instagram zalała masa zdjęć babek, mazurków i serników.

Oczywiście pośród wszystkich słodkości znajdziemy także ich wersje fit, prezentowane przez Annę Lewandowską. Wszystkie przepisy zazwyczaj są udostępniane obserwatorom, także jeśli macie ochotę, by coś z tych pyszności znalazło się w Waszych domach, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz

Oczywiście nie można zapomnieć także o świątecznych dekoracjach. Jak się okazuje, szczególnie na czasie w tej kwestii jest Filip Chajzer, który na swoim profilu udostępnił jakże niezwykłego zająca z czekolady. Prezentowana wersja jest dość oryginalna, gdyż nie zabrakło tu nawet maseczki, która jest symbolem panującego koronawirusa.

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Na udostępnionych fotografiach widzimy także celebrytów podczas wspólnego malowania jajeczek. Zajęcie to cieszy się szczególną popularnością wśród dzieci gwiazd. Podczas tej czynności pokazały się Sabina Jeszka, Monika Kruszyńska, Katarzyna Zielińska oraz Paulina Krupińska.

Sabina Jeszka

Sabina Jeszka

Nie zabrakło również wielu świątecznych życzeń oraz wspierających słów. Wielkanocne słowa otuchy skierowali do swoich obserwatorów m.in. Szymon Hołownia, Rafał Maserak, Katarzyna Cichopek i Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Zajrzyjcie do galerii, tam zobaczycie więcej zdjęć z przygotowań.


Paulina Krupińska pokazała dzieci podczas malowania pisanek

Katarzyna Cichopek z mężem na Wielkanoc

Katarzyna Cichopek z mężem na Wielkanoc

Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia z żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×