Szukaj

Wielkanoc 2020: Gwiazdy zasypały internet zdjęciami. Jest kolorowo, pysznie i rodzinnie

Wielkanoc 2020. Jak spędzają ją gwiazdy? Internet obiegła cała masa zdjęć, na których chwalą się udekorowanymi stołami, składają życzenia. Co jeszcze publikują? Sprawdziliśmy.
Wielkanoc 2020 - jak spędzają ją gwiazdy?

Wielkanoc 2020 - jak spędzają ją gwiazdy?

Wielkanoc 2020 jest inna niż wszystkie do tej pory. Przez epidemię koronawirusa w Polsce, rząd Mateusza Morawieckiego wprowadził wiele restrykcji, w tym w przemieszczaniu się. Podczas czwartkowej konferencji prasowej zarekomendował, by spędzić ten czas w gronie najbliższej rodziny. Wiele osób nie opuściło więc swojego domu. Nie oznacza to jednak, że gwiazdy zrezygnowały z obchodzenia świąt.

Wielkanoc 2020. Jak spędzają ją gwiazdy?

Znane osoby już od soboty w mediach społecznościowych pokazują, jak spędzają Wielkanoc. Właśnie wtedy publikowały zdjęcia z przygotowań i zdradziły przepisy na pyszne potrawy, także w wersji fit, które można było zrobić na kilka godzin przed oficjalnym świętowaniem.

Nie inaczej było w niedzielę. Gwiazdy dzieliły się zdjęciami, na których pokazywały przepiękne dekoracje strojów, pozowały w towarzystwie swoich najbliższych, a także składały obserwatorom życzenia. Tak jak Qczaj, który specjalnie na tę okazję przebrał się za wielkiego, różowego królika.

Na te Święta i nie tylko od święta życzę Ci pozytywnej skorupki, takiej pozytywnej skorupki, która zawsze będzie Cię chronić! Ukochuje! Wesołych Świąt! – podpisał nowy filmik na Instagramie.

Oprócz trenera, wpisy z okazji Wielkanocy opublikowali także m.in.: Małgorzata Socha, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Chylińska, Paulina Koziejowska, Edyta Herbuś, Paweł Domagała, Anita Włodarczyk, Kasia Tusk, Joanna Sydor, Martyna Wojciechowska, Anna Starmach, Basia Kurdej-Szatan, Agnieszka Radwańska, Ula Radwańska, Rafał Maserak, Dorota Naruszewicz, Sławomir i Kajra, Katarzyna Zielińska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Paulina Krupińska uchwyciła rodzinę przy wielkanocnym stole. Pierwszy raz pokazała twarz syna


Agnieszka Chylińska - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Agnieszka Chylińska - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anita Włodarczyk — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anita Włodarczyk — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anna Starmach — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anna Starmach — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×