Wielkanoc 2020: Gwiazdy zasypały internet zdjęciami. Jest kolorowo, pysznie i rodzinnie

Wielkanoc 2020 - jak spędzają ją gwiazdy?

Wielkanoc 2020 - jak spędzają ją gwiazdy?

Wielkanoc 2020. Jak spędzają ją gwiazdy? Internet obiegła cała masa zdjęć, na których chwalą się udekorowanymi stołami, składają życzenia. Co jeszcze publikują? Sprawdziliśmy.

Wielkanoc 2020 jest inna niż wszystkie do tej pory. Przez epidemię koronawirusa w Polsce, rząd Mateusza Morawieckiego wprowadził wiele restrykcji, w tym w przemieszczaniu się. Podczas czwartkowej konferencji prasowej zarekomendował, by spędzić ten czas w gronie najbliższej rodziny. Wiele osób nie opuściło więc swojego domu. Nie oznacza to jednak, że gwiazdy zrezygnowały z obchodzenia świąt.

Wielkanoc 2020. Jak spędzają ją gwiazdy?

Znane osoby już od soboty w mediach społecznościowych pokazują, jak spędzają Wielkanoc. Właśnie wtedy publikowały zdjęcia z przygotowań i zdradziły przepisy na pyszne potrawy, także w wersji fit, które można było zrobić na kilka godzin przed oficjalnym świętowaniem.

Nie inaczej było w niedzielę. Gwiazdy dzieliły się zdjęciami, na których pokazywały przepiękne dekoracje strojów, pozowały w towarzystwie swoich najbliższych, a także składały obserwatorom życzenia. Tak jak Qczaj, który specjalnie na tę okazję przebrał się za wielkiego, różowego królika.

Na te Święta i nie tylko od święta życzę Ci pozytywnej skorupki, takiej pozytywnej skorupki, która zawsze będzie Cię chronić! Ukochuje! Wesołych Świąt! – podpisał nowy filmik na Instagramie.

Oprócz trenera, wpisy z okazji Wielkanocy opublikowali także m.in.: Małgorzata Socha, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Chylińska, Paulina Koziejowska, Edyta Herbuś, Paweł Domagała, Anita Włodarczyk, Kasia Tusk, Joanna Sydor, Martyna Wojciechowska, Anna Starmach, Basia Kurdej-Szatan, Agnieszka Radwańska, Ula Radwańska, Rafał Maserak, Dorota Naruszewicz, Sławomir i Kajra, Katarzyna Zielińska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Paulina Krupińska uchwyciła rodzinę przy wielkanocnym stole. Pierwszy raz pokazała twarz syna


Agnieszka Chylińska - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Agnieszka Chylińska - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anita Włodarczyk — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anita Włodarczyk — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anna Starmach — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Anna Starmach — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×