Już wiadomo, kto zagra Violettę Villas w filmie biograficznym. Padło konkretne nazwisko. Spekulacje internautów się potwierdziły?

Violetta Villas

Violetta Villas

Ale wieści! Tabloid podał, kto zagra Violettę Villas w nadchodzącym filmie biograficznym. W końcu wskazano konkretne nazwisko! O kogo chodzi?

Violetta Villas (właśc. Czesława Gospodarek) to jedna z legend polskiej muzyki. Miała świetny głos i była multiinstrumentalistką: grała na fortepianie, puzonie i na skrzypcach. Fani mogli ją podziwiać zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach. Niestety z czasem ograniczyła działalność. Była wówczas obiektem szczególnego zainteresowania mediów, które skupiały się na jej ekscentryzmie. Wielka artystka odeszła od nas w 2011 roku.

Od tego czasu wiele mówiło się o nakręceniu filmu o jej barwnym życiu. Przed kilkoma dniami napisaliśmy, że już w czerwcu ruszyły zdjęcia do dzieła pt. Violetta i dzięcioł. Reżyserem obrazu jest Karolina Bielawska. Do współpracy nad nim udało się jej namówić dwie ważne osoby: syna Violetty – Krzysztofa Gospodarka i jego żonę – Małgorzatę GospodarekSuper Express podał nowe szczegóły dotyczące produkcji.

Kto zagra Violettę Villas w nowym filmie?

Dziennikarze tabloidu dotarli do osób z castingu filmu i nieoficjalnie ustalili, kto zagra Villas. Jak się okazuje, tą szczęściarą jest Natasza Urbańska!

Ona jest ogromną fanką talentu Villas. W swojej karierze miała już okazję zmierzyć się z jej repertuarem. Poradzi sobie z tym świetnie – podał informator pisma.

Już wcześniej Bielawska uchyliła rąbka tajemnicy, stwierdzając, że odtwórczynią roli Villas będzie aktorka, znana z występów w musicalach. Wszystko się więc zgadza. Urbańska od 1993 roku jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Od tego czasu wzięła udział w setkach widowisk muzycznych. Zagrała też w produkcjach kinowych i telewizyjnych, takich jak: 1920 Bitwa warszawska, 365 dni, 365 dni: Ten dzień, Sztos, Fala zbrodni.

Przypomnijmy, że gdy wcześniej zapytaliśmy was o to, jaka aktorka powinna zagrać Violettę Villas, to wielu czytelników wskazywało w komentarzach na Nataszę Urbańską. Jeszcze inni sugerowali, że powinny to być Margaret, Joanna Kurowska, Joanna Kulig lub Elżbieta Romanowska. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z powierzenia roli Nataszy.


Violetta Villas

Violetta Villas Fot. akpa

Natasza Urbańska - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Natasza Urbańska - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Violetta Villas

Violetta Villas

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×