Fryzjer „Top Model” wziął na warsztat kolejną uczestniczkę. Za pierwszym razem miażdżąca krytyka, a teraz? „Starzej o 15 lat”

Metamorfoza Weroniki Zoń

Metamorfoza Weroniki Zoń

Weronika Zoń z Top Model przeszła metamorfozę. Zdobywczyni Złotego biletu ma nowy kolor i grzywkę. Efekt nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci podzieleni. Za przemianę bohaterki show TVN stoi ten sam fryzjer, któremu oberwało się za ścięcie włosów Oldze Król.

10. edycja Top Model zakończyła się zwycięstwem Dominiki Wysockiej. W finale pokonała Nicole i Julię, z którymi rywalizowała o głosy widzów i jurorów. Wcześniej udało jej się wyeliminować m.in. Weronikę Zoń, zdobywczynię Złotego biletu, czyli wyjątkowego wyróżnienia, które trafia tylko do jednego uczestnika i gwarantuje automatyczny awans z pierwszego castingu do ścisłego grona finalistów.

Dla wielu widzów to właśnie Weronika była tą najpiękniejszą. Internauci trzymali za nią kciuki i kibicowali jej z nadzieją, że wygra jubileuszową odsłonę formatu. Miała ku temu spore predyspozycje. Nie tylko może pochwalić się godnymi pozazdroszczenia wymiarami, ale także ciekawą urodą, która szczególnie zachwyciła Joannę Krupę.

Weronika Zoń ma nową fryzurę. Internauci podzieleni

Weronika w trakcie show nie przeszła zbyt wielkiej metamorfozy. Gdy jednym ścinano włosy na krótko albo farbowano na skrajnie różne odcienie, jej jedynie podcięto końcówki i odświeżono kolor. Prawdziwą rewolucję na głowie przeszła kilka miesięcy po zakończeniu Top Model.

Łukasz Urbański, który stoi za wszystkimi metamorfozami finalistów ostatniej edycji hitu TVN, wpadł na pomysł zmiany wizerunku Zoń. Zaprosił ją do swojego salonu, a następnie poddał przemianie, która wręcz zelektryzowała internautów. W krótkim opisie dołączonym do zestawienia przed i po, wspomniał, co dokładnie zrobił z włosami Weroniki:

Weronika Zoń w nowym kolorze, strzyżeniu i makijażu – wyliczył.

Nowa fryzura Weroniki Zoń z Top Model. Opinie internautów

Następnie zachęcił odbiorców do zamieszczania opinii na temat wyglądu laureatki Złotego biletu. Te, mówiąc delikatnie, nie były zbyt przychylne. Internauci zaczęli pisać, że Weronika Zoń w nowej fryzurze wygląda na znacznie starszą, że kolor włosów jest za ciemny, a grzywka zdecydowanie nie pasuje do jej dziewczęcej urody. Oto kilka z komentarzy:

  • Słabo, jak jakaś Ewa Farna wygląda, starzej.
  • Nieeee, + 15 lat.
  • Zdecydowanie lepiej przed.
  • Jesteście super profesjonalistami… ale ta metamorfoza nie jest dobra. Z młodej dziewczyny zrobiła się stara lampucera.
  • Ładnie, ale zdecydowanie dojrzałej wygląda, tak +10.
  • Nie, o wiele bardziej staro wyglada w tej grzywce.
  • OMG, nigdy bym nie powiedziała, że to ona. Starzej o 15 lat.
  • Kolejna nieudana stylizacja. Zmiana ze słodkiej, młodej i niewinnej w odświeżoną mamuśkę. Szkoda.

Nie brakowało też bardziej przychylnych wpisów. Część komentujących zwróciła uwagę, że fryzura jest ładna, ale niekoniecznie dobra dla Weroniki:

  • Sztos, ale Weronice lepiej bez grzywki.
  • Piękna, choć wyglada na dużo starszą.

Znaleźli się też zwolennicy nowego looku bohaterki Top Model. Pisali, że ich ulubienica prezentuje się „hot, pięknie i zjawiskowo”. Padły porównania do Anny Przybylskiej, Rihanny i Camili Cabello.

Przypomnijmy, że to kolejna metamorfoza Łukasza Urbańskiego, która odbiła się tak szerokim echem w internecie. Wcześniej sporo emocji wywołała przemiana Olgi Król, której znany stylista fryzur zdecydował się ściąć włosy na krótko. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki, twierdząc, że przez drastyczną zmianę wizerunku spadły jej szanse na sukces w Top Model.

A wam jak się podoba nowa fryzura Weroniki Zoń?


Weronika Zoń przed i po metamorfozie

Weronika Zoń przed i po metamorfozie

Weronika Zoń przed metamorfozą

Weronika Zoń przed metamorfozą

Weronika Zoń po metamorfozie

Weronika Zoń po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×