Fatalne metamorfozy w „Top Model”. Te uczestniczki chyba wolałyby odpaść przed tą częścią programu…

Top Model 10 - fatalne metamorfozy

Top Model 10 - fatalne metamorfozy

Top Model 10. Metamorfozy zawsze wywołują wiele emocji. Te uczestniczki zapewne wolałyby nie dotrzeć do tego momentu programu. Jak wyglądają po zmianie Olga Król i Aleksandra Skubis?

Pierwszy odcinek Top Model po castingach i bootcampie za nami. Uczestnicy zadebiutowali podczas sesji, ale najpierw zmierzyli się ze sztabem stylistów, którzy zmienili ich wizerunek. Ten moment programu TVN zawsze wywołuje wiele emocji. Nie inaczej było i tym razem, a Olga i Aleksandra z pewnością wolałby go pominąć. Nie obyło się bez łez.

Top Model 10. fatalne metamorfozy Olgi i Aleksandry

Przed udziałem w programie należy się zastanowić nad swoimi ograniczeniami i lękami, bo w show wielokrotnie trzeba wychodzić ze swojej strefy komfortu. Głównie przy licznych, niekiedy ekstremalnych zadaniach od jurorów i produkcji. Najwięcej problemu zwykle stwarza rozbierana sesja zdjęciowa. Niełatwe są także te pod wodą czy na wysokości.

Pierwsze niezwykle stresujące momenty pojawiają się już na początku programu. Metamorfozy zawsze wzbudzają wiele emocji, a niejednokrotnie i kontrowersji. Nie inaczej było i tym razem. Uczestnicy z obawami podchodzili do zmian fundowanych im przez sztab stylistów.

Olga Król i Aleksandra Skubis ten odcinek zapamiętają na zawsze. Pierwsza z nich początkowo odważnie podeszła do propozycji fryzjera, ale efekt ją – delikatnie rzecz biorąc – rozczarował. Krótkie włosy to nie było coś, o czym marzyła.

Goło się czuję trochę. Postarzają mnie te włosy. Wyglądam trochę jak chłopak. (…) Nie zdawałam sobie sprawy, że te włosy były dla mnie ważne. Miałam nie robić histerii. Myślałam, że wszystko będzie okej, ale nie. Nie jest okej – wyznała przed kamerami.

Pod fotografią Olgi na Instagramie Top Model nie brakuje krytycznych uwag ze strony internautów:

  • O nie a taka piękna dziewczyna z niej była.. cóż, włosy nie zęby, odrosną – napisała Ania Wendzikowska.
  • Przesada. I ma rację, postarzają ją.
  • Co oni z nia zrobili.

Podobne odczucia miała Aleksandra, która nie czuła się dobrze w mocno wycieniowanych włosach. Nie ukrywała swojego niezadowolenia.

W przypadku Oli kontrowersje były nieco mniejsze, ale też się bez nich nie obyło. Użytkownicy piszą, że wygląda jak żywcem wyjęta z lat 80. lub kopia Nataszy Urbańskiej, co można poczytać za komplement.

Porównanie zdjęć sprzed i po metamorfozie w naszej galerii. Dla porównania załączamy zdjęcia pozostałych finalistów.


Aleksandra Skubis – Top Model 10

Aleksandra Skubis – Top Model 10

Aleksandra Skubis - metamorfozy Top Model 10.

Aleksandra Skubis - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król – Top Model 10

Olga Król – Top Model 10

Komentarze