Szukaj

Weronika Marczuk urodziła i pokazała uroczą sesję z córką. Zdradziła imię dziewczynki

Weronika Marczuk została mamą. Gwiazda powitała na świecie swoje pierwsze, wymarzone dziecko. Jakiej płci jest maluszek i kiedy przyszedł na świat?
Weronika Marczuk urodziła córkę

Weronika Marczuk urodziła córkę

Weronika Marczuk urodziła. Powitała na świecie córeczkę, o czym poinformował magazyn Viva. Jak udało się dowiedzieć dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej, która jest w stałym kontakcie z gwiazdą, Marczuk została mamą 17 stycznia, dopiero teraz jednak zdecydowała się podzielić swoim szczęściem ze światem:

Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika jest bardzo szczęśliwa. Wraz z maleństwem opuściła już szpital przy Kasprzaka. Jak zdradziła gwiazda, jej córeczka od urodzenia ma ogromny apetyt.

Weronika Marczuk urodziła. Jak ma na imię jej córka?

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, dziewczynka otrzymała na imię Ania. Dumna mama opublikowała pierwsze zdjęcia córki, które opatrzyła uroczym komentarzem:

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko

View this post on Instagram

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️???????? ******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. #newborn#cudnarodzin#HiperMamy#szacunekdlawszystkichmam#książkepiszesamożycie#nowezycie#toconajwazniejsze#harmoniaiszczescia#dojrzałerodzicielstwo##zyciezaczynasiekazdegodnia

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Tym samym spełniło się marzenie Weroniki o tym, by zostać mamą. Pragnęła tego od dawna, co zdradziła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Chociaż ma 48 lat, wcale nie boi się późnego macierzyństwa i chętnie podejmie się tego wyzwania:

Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym.

Weronika Marczuk z ciążowym brzuchem

Weronika Marczuk z ciążowym brzuchem

By zajść w ciążę Marczuk skorzystała z metody in vitro. Powiedziała, że technologia jest po to, by się nią wspierać, zwłaszcza gdy może pomóc:

Koniecznie trzeba korzystać. Dlaczego korzystamy w innych sytuacjach normalnie z medycyny? Uważam, że można pomóc, w naszych czasach, kiedy jest tak ciężko z zajściem w ciążę.

Ojcem dziecka Marczuk jest jej wieloletni partner, który nie jest zainteresowany obecnością w show-biznesie. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Marczuk z gołym ciążowym brzuchem w odważnej sesji. Towarzyszy jej poruszający wywiad: „Pochowałam dwoje dzieci”


Weronika Marczuk - pierwsze zdjęcia z córką

Weronika Marczuk - pierwsze zdjęcia z córką

Weronika Marczuk - pierwsze zdjęcia córki

Weronika Marczuk - pierwsze zdjęcia córki

Weronika Marczuk - pierwsze zdjęcia córki

Weronika Marczuk - pierwsze zdjęcia córki

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×