Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wparowali na czerwony dywan i okazali wsparcie uchodźcom. O ich pomyśle jeszcze długo będzie głośno

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - pokaz MMC

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - pokaz MMC

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski bardzo angażują się w sprawy uchodźców przebywających na granicy Polski z Białorusią. Podczas pokazu MMC pojawili się z transparentami. Co było na nich napisane?

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski są jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Długo ukrywali przed swoimi fanami fakt, że zostaną rodzicami. W mediach nie brakowało informacji na ten temat, jednak żadne z nich nie kwapiło się do tego, by je potwierdzić. Czekali na odpowiedni moment, który pojawił się w lipcu 2019 roku podczas gali MMC. Kasia była wówczas jedną z modelek i zaprezentowała się wszystkim w stylizacji, która odważnie odsłaniała jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Krótko po tym, jak dziewczynka przyszła na świat, artyści postanowili chronić jej prywatność, dlatego też nie publikują w mediach społecznościowych jej zdjęć. Za jednym wyjątkiem. Kilka dni temu aktorka chciała zwrócić uwagę swoich obserwatorów na bardzo istotny problem. Zrobiła to w najbardziej skuteczny sposób – po raz pierwszy pokazała Helenkę.

Kochani! Wiem, że na moim profilu są osoby, które nie zgadzają się z moim światopoglądem. I szanuję to. I to jest dla nas szansa. Na dialog. Zapraszam Was dziś o 18 na LIVE’a. Tematem będzie granica z Białorusią. Moimi gośćmi będą @annaalboth i @wilczynski.karol – osoby, które zajmują się tematem uchodźców od dawna i będą mogły wyjaśnić sytuację. Od strony politycznej, ale też czysto ludzkiej, jeśli mogę się tak wyrazić – zaczęła wpis.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski z transparentami na pokazie MMC

Para bardzo zaangażowała się w sprawę uchodźców przebywających na granicy Polski z Białorusią. Na Instagramie ukazało się kilka publikacji, w których apelowali do internautów o brak obojętności na ludzką tragedię. W jednym z wpisów Piotr przyznał, że nie może przestać myśleć o osobach, które umierają w lasach z wycieńczenia.

To nie są żarty, to dzieje się naprawdę. Pewnie części z Was wydaje się to tak absurdalne, że aż ciężko w to uwierzyć, ale niestety to jest real. Na naszych granicach, najprawdopodobniej też na naszej polskiej ziemi giną ludzie, giną dzieci. Nie ma dnia, żebym o tym nie myślał, nie ma godziny, żebym nie zastanawiał się jak im pomóc. Niestety pomóc się nie da. Przez wprowadzony przez rząd stan wyjątkowy na terenach przygranicznych, nie wiemy nawet jak obecnie wygląda tam sytuacja.

Stramowski i Warnke korzystają z każdej możliwej okazji, by dotrzeć do jak największej ilości ludzi, którzy mogliby pomóc. Na pokazie MMC, podczas którego aktor był modelem, pojawili się z niewielkimi transparentami w dłoniach. Uwagę zgromadzonych z pewnością przykuwały ich stylizacje. Oboje byli ubrani na czarno. Katarzyna miała na sobie półprzezroczystą, długą suknię z falbanami po bokach. W dłoniach trzymała kartkę z napisem: #stoptorturomnagranicy

Piotr zaprezentował się w kreacji rodem z Matrixa. Włożył czarną, grubą kurtkę z kapturem, pod którą znajdowała się kamizelka. Całość dopełniały skórzane spodnie. Tak ubrany wyszedł na wybieg. 34-latek na swoim transparencie napisał: Wpuśćcie chociaż kobiety i dzieci!

Zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii.


Katarzyna Warnke - Pokaz MMC

Katarzyna Warnke - Pokaz MMC

Katarzyna Warnke - pokaz MMC

Katarzyna Warnke - pokaz MMC

Katarzyna Warnke - pokaz MMC

Katarzyna Warnke - pokaz MMC

Komentarze

 • Gość pisze:

  no i na listopadowe święto gotowa bez dodatkowego przebierania się.
  Asfalt polizany jest ok.
  POSTRACH z tej warnke

 • Gość pisze:

  Brawo dla aktorów Kasi i Piotra za wrażliwość odwagę i empatię.Uważam tak jak oni

 • Gość pisze:

  Taki lajf mają racje ale co z tego skoro jak inni nie chcą bo szkoda im marnu paru bld rosołu i kebabu no to już musi być siła wyźsza jak mawia klaśyk stalin boóm boom shaka ma raka i nowy park wodny gotowy i tó tyle

 • Usia pisze:

  Szkoda mi ludzi,tym bardziej dzieci bo również mam serce jednak jeśli ktoś tak bardzo chce ich wpuścić to zapraszam taka gwiazdę pod granice i niech se do domu przyjmie, karmi za swoje pieniądze itp.

 • Gość pisze:

  Mam nadzieję, że zadeklarowali liczbę uchodzcow , którą przyjmą pod swoj dach.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×