Gwiazdy na pokazie MMC: Herbuś, Wendzikowska, Warnke, Richardson, Drzewiecka

Gwiazdy na pokazie MMC

Gwiazdy na pokazie MMC

Katarzyna Warnke, Anna Wendzikowska, Edyta Herbuś, Monika Richardson, Gabi Drzewiecka, Piotr Stramowski... Znane osoby pojawiły się na pokazie mody. Po pokazie gwiazdy bawiły się w strefie VIP by Glo. Zobaczcie zdjęcia.

Pandemia koronawirusa mocno dała się we znaki przedstawicielom wielu branż. Szczególnie dokuczyła projektantom i gwiazdom, którzy na kilka długich miesięcy musieli zrezygnować z organizacji i udziału w wydarzeniach kulturalnych.

Na szczęście Duet MMC, czyli Ilona MajerRafał Michalak w końcu mogli wrócić z pokazem mody. 2021 rok zapisał się na kartach ich historii grubymi literami, ponieważ projektanci świętują 25-lecie na rynku mody w Polsce. Na czerwcowym pokazie nie zabrakło sław, które z uśmiechami na twarzach pozowały na ściance oraz z uwagą przyglądały się najnowszej kolekcji. Galerię z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Kto pojawił się na październikowym pokazie?

Gwiazdy na pokazie mody: Warnke, Richardson, Wendzikowska i inni

Na stronie projektantów możemy przeczytać, że tworząc kolejne kolekcje, kierują się przede wszystkim prostotą, którą ukazują w nowoczesnych tkaninach. Co jeszcze wiadomo na temat MMC Studio?

MMC to prostota i puryzm formy zamknięte w ultranowoczesnej tkaninie. MMC zostało stworzone przez duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi – Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Docenieni przez znawców świata mody prezentowali swoje kolekcje na licznych pokazach w Polsce i zagranicą.

Projekty MMC cechuje własny, charakterystyczny styl, nonszalanckiego i ekskluzywnego minimalizmu. Projektanci śmiało sięgają po obszerne, oversize’owe formy i łączą nietypowe materiały i interesujące faktury. Marka znana jest z projektów unikatowych okryć wierzchnich i nieszablonowych projektów sukienek i spódnic – czytamy na ich stronie.

Na pokazie jak zawsze pojawiła się plejada gwiazd, wśród których brylowali: Edyta Herbuś, Anna Wendzikowska, Anna Puślecka, Katarzyna Warnke, Dominika Gawęda, Daria Ładocha, Barbara Pasek, Gabi Drzewiecka, Anna Nowak, Magdalena Antosiewicz, Joanna Majstrak, Michał Witkowski, Piotr Stramowski, Edyta Herbuś, Monika Richardson i Konrad Wojterkowski, Urszula Dębska, Karolina Pisarek, Dawid Woliński, Anna Męczyńska, Rafał Michalak, Iwona Majer, Karolina Bielawska. 

Gdy wydarzenie dobiegło końca, po pokazie gwiazdy bawiły się w strefie VIP by Glo. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, a poniżej prezentujemy relację wideo.


Katarzyna Warnke - Pokaz MMC

Katarzyna Warnke - Pokaz MMC

Piotr Stramowski - Pokaz MMC

Piotr Stramowski - Pokaz MMC

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - Pokaz MMC

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - Pokaz MMC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×