Gwiazdy świętują Walentynki: Małgorzata Rozenek, Dominika Gwit, Madzia Wójcik

Walentynki 2020 - jak świętują gwiazdy?

Walentynki 2020 - jak świętują gwiazdy?

Walentynki 2020: gwiazdy pokazały, jak spędzają ten szczególny dzień w roku. Małgorzata Rozenek, Dominika Gwit, Antek Królikowski... Instagram zalała fala zdjęć. Kto świętuje? Jak? 

Walentynki 2020, to dzień, który chętnie świętują gwiazdy. Już od samego rana publikują zdjęcia, na których chwalą się swoimi romantycznymi prezentami. Taki z pewnością trafił do Małgorzaty Rozenek, która od Radosława Majdana dostała symbol prawdziwej miłości. Gdy pokazała go na Instagramie, internauci oszaleli i chętnie komentowali wpis.

Gwiazdy świętują Walentynki 2020. Co pokazują w sieci?

Perfekcyjna to niejedyna znana osoba, która obchodzi ten dzień. W sieci pojawia się mnóstwo zdjęć, na których gwiazdy chwalą się miłością, a także obdarzają nią swoich fanów, składając im przepiękne życzenia. Niektórzy pokazują romantyczne zdjęcia z serduszkami, czy ogromnymi bukietami kwiatów.

Justyna Nagłowska - Walentynki 2020

Justyna Nagłowska – Walentynki 2020

Kto w tym roku pochwalił się swoimi Walentynkami? Są to m.in. Anna Lewandowska, Antek Królikowski, Borys Szyc, Lara Gessler, Magda Gessler, Robert Lewandowski, Madzia Wójcik, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Górniak, Justyna Nagłowska, Beata Pawlikowska, Barbara Kurdej-Szatan, Dominika Gwit, Milena Lewandowska.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Najpierw wzięli sekretny ślub, teraz zostali rodzicami. O ciąży gwiazdy disco-polo nie wiedział nikt


Robert Lewandowski - Walentynki 2020

Robert Lewandowski - Walentynki 2020

Milena Lewandowska - Walentynki 2020

Milena Lewandowska - Walentynki 2020

Dominika Siepka - Walentynki 2020

Dominika Siepka - Walentynki 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×