Szukaj

Walentynki u Małgorzaty Rozenek zaczęły się jak w komedii romantycznej. Czy ktoś przebije prezent od Radzia?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Radosław Majdan nie raz udowodnił, że wie, co lubią kobiety. Małgorzata niejednokrotnie czuła się przez niego doceniana i bardzo kochana. Jaką niespodziankę zrobił jej z okazji Walentynek?

Małgorzata Rozenek dzisiejsze święto z pewnością spędzi wyjątkowo i nie mamy co do tego wątpliwości. Już od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Radosławem Majdanem. Ślub pary odbył się 4 lata temu. Pysiula nie odstępuje ukochanej na krok. Dla fanów są przykładem pary idealnej. Szanują się, kochają i nie ukrywają swojej miłości.

Odkąd Małgorzata zaszła w ciążę z obecnym mężem, ten jest dla niej niezwykłym oparciem. W każdej sytuacji może na niego liczyć. Radek towarzyszy jej we wszystkim i dzielnie udziela się przy obowiązkach związanych z przyjściem dziecka na świat. Para była widziana podczas wspólnych zakupów wyprawki dla maleństwa. Niejeden partner odpuściłby sobie chodzenie po sklepach i zostawił to samej żonie. Jednak piłkarz jest przykładem męża idealnego i zapewne będzie wkrótce też świetnym ojcem.

Małgorzata Rozenek: jak spędza Walentynki

Tegoroczne Walentynki rozpoczęły się dla Małgosi już z samego rana. Radek okazał się niezwykle romantyczny, gdyż przygotował swojej żonie niespodziankę do łóżka. Zaskoczył prezenterkę w piżamie i bez grama makijażu. To, co zobaczyła po przebudzeniu, wzbudziło zachwyt nie tylko u niej.

Ukochany mąż obdarował ją ogromnym bukietem kwiatów w kolorze ognistej czerwieni na znak wielkiej miłości. Pośród roślin zauważyliśmy także różowe serce – być może pod nim ukryta jest romantyczna wiadomość do żony. Bukiet jest tak ogromny, że Małgosia z trudem go utrzymuje, a my nie jesteśmy nawet w stanie policzyć, ile róż się w nim znajduje. Wiemy jedno, że Radek musi bardzo kochać swoją żonę. Ona nie pozostaje mu oczywiście dłużna:

Budzę się rano a tu… kocham Go

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów, którzy nie szczędzili miłych słów:

  • Jaka Pani piękna z rana.
  • Cudowni jesteście 🙂 też mam taki SKARB w domku.
  • Piękne. miłego dnia dla całej Pani rodziny.
  • To musi być miłość.

Radosław na swoim koncie społecznościowym również dodał to samo zdjęcie. Okazało się, że różowe serduszko na bukiecie jest dla ich maleństwa, o czym świadczy wymowny opis:

Bo teraz serca masz dwa… #happyvalentinesday

Zobacz także:


Małgorzata Rozenek Walentynki

Małgorzata Rozenek Walentynki

Małgorzata Rozenek Walentynki
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali w USA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali w USA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×